Федько-халамидник

Вас коли-небудь посилали на }{Y...?

Вас коли-небудь посилали на ...?

Виявляється, що це місце все таки існує.

Його точні координати 14°24' і 71°18'

Детальніше: Вас коли-небудь посилали на }{Y...?

Де ПР вишукує свої таланти?

Фото з сайту poltava.pl.ua
Все, терпець урвався, публікації на "Полтавщині" були останньою краплею.
Не те шоб я вірив ПР чи їх підтримував, але все таки сподівався, що працюють професіонали, хай вони і працюють тільки на своє благо, але ж професійно, а виявилось всетаки, що професіАнали.

Детальніше: Де ПР вишукує свої таланти?

Свободу попугаям!

зображення з antiposter.ru

 

Українці настільки свободолюбиві,

що, заради свободи готові продатись в рабство.

 

Українці століттями прагнули незалежності і свободи. Хотіли — получайте! Незалежність, свобода, демократія! Ура, товаріщі!!! Ми досягли, ми зуміли, спромоглися..... І шо? Голі-босі, зате Свободні, да з великої букви СВОБОДНІ....

Памята'єте анекдот:  “Сталин и Рузвельт заспорили, чья страна самая демократичная. Рузвельт говорит:
- У вас любой может выйти перед Белым домом и сказать: "Долой Рузвельта! " и ему за это ничего не будет.
- Нет, - говорит Сталин, - самая демократичная страна у вас. Каждый может выйти на Красную площадь и крикнуть: "Рузвельт дурак! " и ему за это ничего не будет.”
Так от наша демократія дозволяє кричати “Президент дурак!” і нікому за це нічого не буде. Оце так добилсь. Да? Сила! Ми сильні! Ми вільні! От тільки б грошей хто дав....

Детальніше: Свободу попугаям!

Найчесніша передвиборча програма

фото з ungaz.infoНа носі (шо за дурне соловосполучення) вибори. По телевізору, радіо, в газетах на бігмордах (біл-бордах), в інтернеті (шось пропустив, та не важливо, думаю що всім зрозуміло), всюди заклики проголосувати за ту силу, яка зробить всім добре.

Ну щоб не відставати від моди, я теж вирішив, що потрібно створити партію і податись на вибори, авось і мені якийсь шматочок пирога перепаде. Так що запрошую всіх бажаючих приєднатись до моєї партії. До речі назву я ще не вигадав, може "Чесність України", а шо, звучить гарно, он на совість повелись, може і на чесність поведуться. Раз партія чесна (смішно звучить, розумію, але куди подінешся), то і програма повинна бути чесною. Так от, шановні потенційні союзники, я публікую найчеснішу передвиборчу програму. Це не звичайна програма, вона складається з трьох частин, які адресовані кожна своїй певній групі... втім, дивіться самі.

Найчесніша передвиборча програма партії "Чесність України" (партію потім можна буде перейменувати, але то потім)

1.Виборцям

(пусті обіцянки і задурювання мізків електорату)

Детальніше: Найчесніша передвиборча програма

Дайошь толерантность?!

фото з demotivatori.info

Нещодавно на "Полтавщині" (такий інтернет-ресурс) розгорілася баталія з приводу гомосексуалізму. Та така гаряча, що навіть Жаба, яка, по її словам, з "Полтавщиною" в контрах, не втрималась)))

Суть конфлікту полягала в тому, що коментатори поділились на 2 табори (насправді їх більше, але остальні мовчали) - умовно, на прихильників і противників (це я так поділив). Прихильками я називаю не самих гомосексуалістів (може вони там теж були, а може і ні), а людей, які не ставляться вороже до останніх. Противниками я називаю тих, хто відкритим текстом заявив про свою зневагу до людей гомосексуальної орієнтації.

Темою обговорення (якщо потік звинувачень, образ і погроз фізичною розправою можна називати обговоренням) слугувала можливість гомосексуалістів усиновлювати дітей. При чому в самій статті про це було сказано розпливчато (ну десь так само як наші політики говорять, якщо їх питають коли вони збираються виконувати передвиборчі обіцянки).

Детальніше: Дайошь толерантность?!

Федько-халамидник. Знакомство.

Не каждый умеет петь,

Не каждому дано яблоком

Падать к чужим ногам.

Сие есть самая великая исповедь,

Которой исповедуется хулиган.

Я нарочно иду нечесаным,

С головой, как керосиновая лампа, на плечах.

Ваших душ безлиственную осень

Мне нравится в потемках освещать.

Мне нравится, когда каменья брани

Летят в меня, как град рыгающей грозы,

Я только крепче жму тогда руками

Моих волос качнувшийся пузырь.

С. Есенин

Хороший был поэт Сергей Есенин, но мы будем говорить не о нем, а обо мне. Позвольте представиться – Федько-халамидник, собственной персоной.

Детальніше: Федько-халамидник. Знакомство.