Федько-халамидник

Дайошь толерантность?!

фото з demotivatori.info

Нещодавно на "Полтавщині" (такий інтернет-ресурс) розгорілася баталія з приводу гомосексуалізму. Та така гаряча, що навіть Жаба, яка, по її словам, з "Полтавщиною" в контрах, не втрималась)))

Суть конфлікту полягала в тому, що коментатори поділились на 2 табори (насправді їх більше, але остальні мовчали) - умовно, на прихильників і противників (це я так поділив). Прихильками я називаю не самих гомосексуалістів (може вони там теж були, а може і ні), а людей, які не ставляться вороже до останніх. Противниками я називаю тих, хто відкритим текстом заявив про свою зневагу до людей гомосексуальної орієнтації.

Темою обговорення (якщо потік звинувачень, образ і погроз фізичною розправою можна називати обговоренням) слугувала можливість гомосексуалістів усиновлювати дітей. При чому в самій статті про це було сказано розпливчато (ну десь так само як наші політики говорять, якщо їх питають коли вони збираються виконувати передвиборчі обіцянки).

 

Себе я відношу до прихильників. Я 100% гетеросексуал, не прихований, не латентний т.п. гей. Я не являюсь прихильником гомосексуальних відносин, мені, як чоловікові (мужчині), противний і огидний секс (навіть думки про нього) з іншим чоловіком, і я засуджую людей, які опускаються до цього в пошуках нових вражень. Але як можна засуджувати людину, в якої потяг до осіб своєї статі закладено природою? Так вчені вже давно прийшли до висновку, що гомосексуальність не хвороба, а так сказать отклонєніє.

І шо тепер? Загнати всих геїв і лесбійок до резервації, а там потихеньку перемочити, як пропонував один із противників? Чи їх треба жаліти? Я вважаю, що їх треба зрозуміти. Гомосексуальність не збочення, для цих людей, статеві стосунки з собіподібними - це норма.

Я проти визнання гомо особливими, але за визнання їх звичайними. Кому яка різниця що вони роблять вдома вночі під одіялом, якщо вдень ці люди добрі товариші, сумлінні працівники і так сказать образцові громадяни?

Проблема вітчизняних геїв полягає у створеному кіно і естрадою для них іміджу. Всім вони предчтавляються розфарбованими педиками з рожевими шарфами в обтягуючиз шкіряних штанях. Також всі геї називають мужиків "пратівний", ходять виляючи задом і пристають до всіх мужиків, які їм трапляються, пропонуючи зайнятися сексом. Мужики, та не бійтесь, все буде гаразд, не переживайте за своє шоколадне в присутності гея, ви ж не кидаєтесь на всих жінок підряд.

Також проблема гомосексуалістів полягає у обмеженості мізків наших співвітчизників (правда це не зовсім проблема гомо, але вони від цього страждають).

Так, до всиновлення гомосексуалістами дітей наше суспільство не готове. Таких дітей не приймуть ні дорослі ні діти, вони будуть ізолюваними і страждатимуть. Тому дозволяти усиновлення покищо не можна, і потенційні всиновлювачі повинні це розуміти. Навіть якщо в сім'ї така дитина  буде оточена ласкою і турботою, суспільство її не прийме, не зрозуміє. І проблема буде не в дитині і в її батьках, а в суспільстві, яке не готове до такого. Навряд чи хто-небудь бажає такого власній дитині.

А от шлюби я б дозволив. Яка різниця, все одно вони (гомосексуалісти) живуть разом, так нехай ці стосунки будуть узаконені. Нехай одружуютьсячи воходять заміж (чи видумаємо якийсь інший термін))). Від Цього гірше не буде нікому, а гомосексуалістам краще. І, згодом, наше суспільство змириться з їх існуванням і прийме такими як вони є.

Люди схаменіться!!! Гомосексуалісти також люди, такі самі як ви, такі самі як всі. Вони не насилують дітей, не совращають молодьож... Вони просто живуть, часто приховуючи свої сексуальні вподобання, боячись, що їх незрозуміють.

{fcomment}