Весілля моєї подруги

Про Наречену, Касьяна і Травматологів

Зображення з demotivators.org.ua

До весілля – місяць, а моя Подружка вивихнула палець на нозі. Воно ніби й фігня-вопрос. Але:

1. Це дуже боляче. На ногу стать нереально.

2. Для тих, хто забув: їй у червні віденський вальс танцювати на своєму весіллі!

Що особливо «приємно» – вона у мене у гостях то собі зробила. Я ні при-чому. «При-чому» мій стілець, об який вона навернула ногою. Я, кстаті, вважала, це їй така кара була за то, що вона напередодні «построїла» свого нареченого. Ото нєфіг командувать – получі наказаніє.

Вобщем, ціла історія з тим нещасним мізинцем. Вона його уже раза 2 вибивала. І обидва рази традиційна медицина програвала Миколі Касьяну – він тоді ще був живий. Подружка їхала до Касьяна – і він їй палець вправляв. Тоді як лікарі робили рентген, казали почекати, а один навіть пропонував ампутувати палець, бо той «не жилєц».

У мене якраз у гостях був масажист – він потрогав палець – каже:

– Не вибито, просто ушиб.

Подружка каже:

– Вибито, у мене таке уже було 2 рази, я знаю.

Викликала таксі, поїхала у травматологію. Зробили рентген – «не вибито, просто ушиб, терпіть».

Наступного дня пішла до ще одного травматолога, якогось навороченого. Наклали гіпс – сказали, на місяць (типу «До свадьбы заживет»)! Приїхала додому – нога опухла, гіпс давить, зняла його – а там підйом ноги красний, палець – синій. Вобщем,ще день вона помучилась. Потім мама її потарабанила до бабки-костоправші десь аж під Києвом. І шо? 5 хвилин: бабка та сказала, сухожилля у неї пережаті були чи щось таке – вобщем, постукала по нозі і вона звідти нормально вийшла.

І це ще не все!

Каже та Костоправша Подружкиному Батькові:

– Ви теж мій клієнт.

А він справді дуже кульгає на ПРАВУ ногу уже 2 роки. Лікарі кажуть, що нада йому сустав мінять на штучний – операція від 25 тисяч гривень, а він не хоче. У бабульки своя версія: вона йому у ЛІВІЙ нозі (не у ПРАВІЙ, де пропонували мінять сустав на штучний) щось поправила (я зовсім у цьому не спец, того в подробиці не вдаюся) – і він теж нормально тепер ходить, не шкандибає. Вобщем, і дочка, і батько вилікувалися за 1 візит до бабки. Подруга тепер бачить у тому, що сталося, знак: надо було їй вдаритися, щоб батька «заманить» до костоправки – сам би туди він точно не поїхав.

Я не кажу, що народна медицина – то зер гут, але реально, якби не оця невідома бабка з-під Києва і Касьян свого часу, Подружка б уже ходила з ампутованим мізинцем, а її батькові б штучний протез вставили.

{fcomment}