Весілля моєї подруги

Де у Полтаві зробити гарні весільні фото?

зображення з demotivators.ru

- Де у Полтаві сфотографуватися молодятам?

- Ну звісно ж, у Корпусному парку!

Як гляну, скільки там на вихідних весільних кортежів стоїть: практично під кожним кущем наречена з нареченим сидять, кожну другу берізку обіймають, і, як апофеоз, – поза «Титанік» на сходах біля Золотого орла. А ще фотограф видає нареченій кружевний зонтик або віяло – тіпо так фотка красівше буде. Я потім той нещасний зонтик у 3 подруг у альбомах весільних засікла. Нуууудно.

Так от: Подружка моя не хоче у Корпусному на своє весілля форкатися і «на усіх кущах лежати». У Сонячному парку на гойдалках дитячих позувати теж не хоче: бо це уже банально, крім того, будиночки-каруселі поламані й матюками обписані. Біля пам’ятника Солдатської слави не хоче тим більше. А оскільки функції фотографа (мало мені ролі тамади!) теж поклали чи положили на мене, то питання поз і пейзажів мене дуже колише.

Вобщем, на даний момент вирішили, що почапаємо до Білої альтанки після ДРАЦСу (оце словечко, куди там «ЗАГСу»!) й до Успенського собору. Потім – на оглядову площадку вішать замок – туди теж усі молодята ходять. А куда потім? Як варіант – на Київський вокзал – у мене однокласниця там прямо на поїзд залазила у білій сукні – круто вийшло. Але вона залізничник – її туди пустили лазить.

Інший варіант – стадіон. Там мій колега зробив весільні фотки з м’ячем, на воротах – теж непогано. Але, знову ж таки, він на стадіоні працює, тому мав доступ.

Моя Подружка – учілка. У школу за парту йти фоткатися?)

Оце подивилися фотки музею дальньої авіації – цікаво було б запхнуть Подружку у весільній сукні у літака або на фоні пушки хай позують.

Гарна площа біля Театру Гоголя і всередину плануємо попроситися. Якщо не пустять – у Краєзнавчий музей до мамонта.

Ще на Співоче Поле можна: там і оглядовий майданчик, і сходи, і сцена.

Кажуть, у Яківцях гарно – але туда пилять далеко.

Люди, може знаєте якісь гарні й не затягані кущі – фонтани для весільного фото?

{fcomment}