Весілля моєї подруги

Заміж у 30 років

фото з сайту molodyata.comМоя ліпша подружка зібралася заміж. Удруге.

Вперше вона до РАЦСу йшла у джинсах для вагітних, а тепер вирішила вдягти білу сукню, фату й повінчатися. І щоб було справжнє весілля.

Подія для мене грандіозна, бо:

- Ліпша подружка

- Мене запрошено тамадою

Я взагалі дуже люблю весілля, а ще дуже люблю дивитися, як у парку фотографуються наречені.

Фотограф керує:

– Наречена хай покладе ручку на березу, наречений дивиться з любов’ю на наречену!

Поруч з пластиковими стаканчиками товчуться гості, на обличчях – очікування свята. А свято, до речі, зробиш тільки сам собі.

Цю просту істину:

НІХТО НЕ ВИНЕН, ЩО НА ВЛАСНОМУ ВЕСІЛЛІ ТОБІ БУЛО НУДНО, починаєш розуміти таки пізніше.

От про шо мріє 20-річна наречена? Про білу сукню і обручку! Плаття вона вибирає місяць, а тамаду – по оголошенню, довірившись незнайомій людині організацію свята. У сценарій не заглядає, щоб був сюрприз. Іноді сюрпризом стає зіпросоване свято – я колись про одне таке розкажу.

А трохи старша наречена дивиться на ситуацію більш тверезо.

От моя подружнеція – учілка. Причому талановита, діти аж пищать від захвату коли вона їм усілякі Дні Валентина й Нові Роки організовує. Сценарій свого свята вирішила не довіряти незнайомій людині. Сказала, що напише його сама. А потім вирішила, що на мене й обов’язки тамади повісить. І правильно, я думаю. Усіх родичів її й друзів я знаю, яких від кого «коників» чекати – також. Так шо справимося.

Про подробиці підготовки я буду звітувати.

До дати ще 3 місяці. Час «В» призначено на червень.

Заяви уже до РАЦСУ подали, здерли там з них 300 гривень – за розпис та 7 фото внагрузку. Назад дороги немає. На вихідних підемо вибирати їй плаття. Подробиці розкажу.

{fcomment}