Весілля моєї подруги

Третій похід до весільного салону

фото з сайту wedding-lviv.blogspot.comЗабрали сьогодні весільне плаття з магазину!

Відтепер сукня, яку я називаю «Зефірина» вартістю 2800 гривень майже 3 місяці висітиме у моїй шафі:

- Шоб щасливий наречений, який живе у одній квартирі з нареченою, випадково не знайшов красоту й не зрадів зарані.

- Щоб щаслива наречена не затягала плаття – ну ви ж знаєте, раз поміряла, два поміряла, три поміряла…десять раз поміряла – і білосніжна матерія уже замацькана.

А ще до мене у шафу прийшли туфлі за 500, фата за 250 гривень, підюпник з кільцями за 60 гривень. Діадему або віночок вирішили не брать – фата з бантиком – куди туди ще віночок? І кольє не вибрали – у магазині від 200 до 600 гривень, так собі, нічого оригінального. Ось подружка збирається у Чехію, там знайде собі справжню фальшивку від Сваровскі!

А ще мені сподобався тренінг, який нареченим проводять у салоні:

- Уявіть, що сідаєте у машину: плаття вправо, скрутили кільца під’юпника, сіли!

- А тепер ідемо у туалет: кільця притиснули до боків, плаття вгору!

Сміхота)

Як ти думаєш, я втрималася щоб усе це не перемірять?) Тільки туфлі не підійшли – на мою лапу 38 розміру 35 не налазить. А плаття мені пасує. Я обережно поміряла. Вобщем, награлася у наречену. Шрек злий. Плаття займає дофіга місця – десь третину шафи. Погрожує, що до літа зробить з нього москітну сітку) Але то не страшно! То йому таке возмєздіє за те, що я виходила заміж у персиковій кофточці і чорно-білих полосатих штанях. Єдина красота, що на мені тоді була – золоті босоніжки і обручка з діамантами. Це ми так зекономили на весільну подорож – майже 3 тижні у Голандії. Так шо особо на нього й не наїжджаю,так тільки, час від часу культивую почуття провини)))

Підбиваємо підсумки: плаття-фата-туфлі-підюпник – 4 110 гривень. Кафе теж уже найняли – у центрі – 9 тисяч на 20 осіб. Заява у ДРАЦС – 200 грн розпис плюс 7 фото (впарили їм). Виходить, 13 тисяч 310 гривень за 3 місяці до весілля уже люди угрохали.

Далі буде!

{fcomment}