Весілля моєї подруги

Нащо одружуватися?

фотку вкрала на demotivators.ru

Бачилася сьогодні з подружкою. Вона з багатодітної родини, найстарша з 5 дітей. Каже, молодший брат (22 роки) надумав одружуватися – прибіг до неї, щоб мамці помогла розповісти. Так сеструха його вилаяла: «Краще на море з’їздь літом, а не свайбу». Вобщем, навіть маму не довелося хвилювати, розрулила сама те одруження.

Ну й правильно, я вважаю! Нафіг весілля – шо зміниться після нього, крім того, що супружнік буде вимагать триразового хавчику на законних правах? Аж шкода наше старше покоління – дехто ж одружувався, щоб займатися сексом. А можна було просто до весілля місяць разом пожити – і скільки шлюбів урятували отаким «пробним браком». Пожили, зрозуміли,що різні люди, розбіглися, поки вона не залетіла. Одним словом, ті ще часи були.

Я зі своїм Шреком 2 роки жила у цивільному шлюбі, поки вблагала його одружитися. Угу, я, отака красавіца і умніца і довбала його «давай одружимося» бо він, бачте, не розумів, нафіг мені штамп у паспорті. Я тепер, до речі, теж не розумію, нафіг мені був так потрібен штамп у паспорті?))) Якби відмотать назад… звісно, вийшла б за нього, але не поспішала б так. Шлюб – це ж обов’язки все-таки одне перед одним, битовуха тіпо квартплати і поїхати на день нар до його тітки. А ще обов’язково вихідні разом, подорожі – теж разом. А якщо я хочу у Львів не з ним, а з подружкою, а у вихідні посидіти мовчки удома і щоб мене ніхто не займав? Звісно, маю право, але ж тут моє право проти його права не відпускати мене у Львів (бо хвилюється за мене) і сидіти біля мене у кімнаті (бо «чого я від нього заховалася?») Отак.

До чого я це вела? Шлюб, навіть щасливий, це купа обов’язків. Якщо хороший пацанчик попався – він і так від тебе нікуди не дінеться, якщо падло – нафіг його до себе печаткою у паспорті привязувать? Не спішіть зі шлюбом. Як каже моя бабуся «Була б шия, а ярмо знайдеться».

П. С. Купила моя подружка кольцо на днях обручальне. 800 грн з цирконієм по усьому периметру. Я й не думала, що такі дешеві є. Каже, гарне. Ось явиться з Чехії (гуляє там), подивлюся. Кста, вона там збирається собі ще весільне кольє зі справжніх Сваровскі купить. По ціні буде, мабуть, як обручка, коли не дорожче)))

{fcomment}