Весілля моєї подруги

Весільні танці

Щасливі молодята)))) Фотку вкрала на Illustration video portal

Сожрали вчора коробку канфетів – ото й усі досягнення наші у плануванні весілля. Залишилося 2 місяці. Подружка вчить танець.

Надивилися весільних роликів з танцями з ю-туба. Боже, яке воно усе нудне!!! Єдина розвага – фізіономії гостей, які спостерігають за парою, що танцюють:

Спочатку – умілєніє: «ах, які ж вони обоє гарні!»

Потім – пожвавлення: «де фотік? Нада ж фоткать!!»

Далі і до кінця танцю – героїчні зусилля: «Аби не позіхнуть во весь рот»

Воно й справді так. Танці весільні по 5-6 хвилин, а таке враження, що молодята їх годину танцюють. Якось дуже непрофесійно, хоча я й розумію, що спробуй у тому платті щось потанцювати, коли воно плутається під ногами.

А Моя замахнулася взагалі на віденський вальс. Тренується. Каже: дуже ритмічний. От я валяюся: якщо він уже зараз, коли вона у лосінах і футболці танцює, для неї "дуже ритмічний", то уяви, як його танцювати й задирати ногу й прогинатися (там є такий момент!!!) у платті 5-кілогамовому довгому!!! Капець! Нада мінять танець я думаю. А ще рішили, що буде у кінці танцю різка зміна музики і вони з супружніком для спящіх під вальс гостей у останні 30 секунд щось «невесільне» тіпа хіп-хопу видадуть. То веселенько буде. І танцюватиме ж звісно, у туфлях без каблука, не хватало, щоб ще навернулася.

І наостанок: учні моєї Подружки (вона – учілка) вже дізналися, що їх «англічанка» виходить заміж. Каже, просяться «А можна ми до ЗАГСу на 5 хвилин» забіжимо тільки подивимося на вас». Я бачила її групу вконтактє. На весілля запрошено 30 чоловік. І ще чоловік 50 «заскочить на 5 хв» у ЗАГС, мабуть. Я ржатиму – дітки проводжають учілку заміж))))

{fcomment}