Герой дня

А ви любите Олега Кензова?

Фото з blogs.ipm.uaА ви любите Олега Кензова?

Я не люблю.

Може, ми неправильно його готуємо??)))))

Вобщем, цей пєвєц мені не просто байдужий – я його пламєнная анті-фанатка. Ну не до душі мені солоденькі фізіономії в обтягуючих футболках і з претензією на «мачізм».

Но людям подобається. Це факт. Пам’ятаю, нещодавно, десь під 8 березня я тягла свою дитину у перехід біля главпоштампу по якісь гавно-квіточки когось вітать. Чую – крик і шум. Обертаюся – народ штурмує безкоштовний експрес на «Екватор». Навіть здалеку було ясно, що усі туда не влізуть, но люди всьо равно перлися, водій шось кричав, намагався силою закрить двері і поїхати, але йому люди не давали – ті, які ще не влізли у автобус. Вобщем, ужас-ужас. Я ще тоді подумала: чого народ так ломиться у той «Екватор»? А потім побачила бігборд. На бігборді – Кєнзов і шось типу «Співатиму для жінок о 16 годині у Екваторі». На годиннику було 15 30, і та толпа, яка штурмувала нещасний автобус, мабуть, складалася з шанувальників цього мачо…

Нє, ну ясно, що якісь шанувальниці у нього є, по тєліку показали, 2 місце він зайняв на телешоу (Х-фактор, да?). От  пацанчег і возомніл о сєбє високо, кажуть, навіть до Голубоглазого ходив просив гроші чи-то на виступ, чи-то на звуко-студію, а мер не дав, не повівся на харізьму і мачізьм)))

Детальніше: А ви любите Олега Кензова?

Діонісій обезглавив «Совість України»

altГерой дня у моєму болоті – Діонісій Каплін! Бурхливі оплески!

Пацанчик урочисто оголосив сьогодні журналістам одного третьосортного інтернет-видання про те, що іде з посади голови обласної організації «Совість України» і з фракції однойменної у облраді теж виходить.

Вобщем, пох..ріл Діонісій «Совість» по всіх фронтах заради «общественной деятельности на благо избирателей». Що він має на увазі під оцією «діяльністю на благо виборців»,  непонятно. Наскільки я пам’ятаю, під схожим приводом – «спілкування з виборцями» він у 2011 році пішов з посади заступника нашого Голубоглазого – пару місяців попрацював замом мера і рішив, що користі буде більше, якщо піти з цієї посади. Гм… впринципі, я згодна)))

Детальніше: Діонісій обезглавив «Совість України»

Шмоткі полтавських чиновниць: Світлана Порохня vs Олена Адамович

 

Ну шо, продовжуємо "шерстіть" наряди наших полЬтавських женщін во власті?

Оксану Деркач, секретаря міськради, я подавала у вигляді вдалих й невдалих, на мою точку зору, шматочок.

А оце вибирала, кого поставить: Олену Адамович (заступницю губернатора) чи Світлану Порохню (заступницю мера), і вирішила, що поставлю їх разом, укупі.  А ви уже порівнюйте, хто стильніший.

Детальніше: Шмоткі полтавських чиновниць: Світлана Порохня vs Олена Адамович

Оксана Деркач і Жаба: шо носить полтавська перша леді білого дому?

Привіт! Рішила пошерстить наших тьотьок з міської ради! Як гляну, які туда красопєти заходять - ким вони там працюють?!

Но почну з главної, робота якої ні у кого сумнівів не викликає (я у хорошому сенсі слова)))) Пошерстим шмоточкі першої леді Полтавського Білого Дому. А потім і до Красавиць доберемося))))

Для вашої зручностія я свою десятку у колоночки розподілила: одна - для гарних шмоточок, інша - для тих, що мені не подобаються.

Детальніше: Оксана Деркач і Жаба: шо носить полтавська перша леді білого дому?

Не-політичні асоціації: Олександр Мамай і Жаба

фото  з poltava.pl.ua

 

На Матковського є асоціація, а на чинного, Мамая, думаєте, немає? Є! Недавно згадала. А до цього досить довго ламала голову, кого мені наш Голубоглазий нагадує… Якась смутна асоціація, причому родом з дитинства… Мультики… Точно!!!!

 

Детальніше: Не-політичні асоціації: Олександр Мамай і Жаба

Не-політичні асоціації: Андрій Матковський і Жаба

Андрій Матковський

 

Продовжую розповідати про асоціації, які у мене викликають наші кандидати. До дня міста я рішила поставить «мерську» асоціацію.

От дивлюся я на вітальний біг-борд нашого общого з вами "бувшого", Андрія Матковського…

Детальніше: Не-політичні асоціації: Андрій Матковський і Жаба

Не-політичні асоціації: Дмитро Хрістов і Жаба

Дмитро Хрістов

Ясно, що кандидати у нардепи намагаються позиціонувати себе як крутих чуваків, які зроблять нам харашо у випадку якщо ми за них раптом проголосуємо.

А я от дивлюся на кандидатів, і з такими речами або істотами вони у мене іноді асоціюються… Вобщем, перша моя жертва – Дмитро Хрістов. І форма при ньому, і льотчик він, і опозиціонер, і дядько, кажуть, непоганий - бо не бандюк, а дивлюся я на цей біг-борд  і бачу…

 

Детальніше: Не-політичні асоціації: Дмитро Хрістов і Жаба

Віктор Бажан за високу моральність у політиці

Віктор Бажан. Фото з сайту poltava.pl.ua

Убив мене Вітя Бажан своєю ідею про високу моральність майбутніх політиків. Цитую дослівно з «Полтавщини»:

Но вторая моя цель — своим личным участием в избирательном процессе добиться, чтобы выборы прошли честно, чтобы Полтаву и полтавчан в высшем законодательном органе власти Украины представляли честные и высокоморальные люди.

Безперечно, це заява дня, а Вітя Бажан – мій герой дня.

Пояснюю, чому.

По-перше, я  тільки ЗА високоморальних! Хай працюють у Парлементі священники, тим більше 1 з 88 кандидатів таки піп  з Кобеляцього району! (Не розумію, нащо Вітя його піарить?) Хоча, шось мені підказує, що він таки не священників і прочих цнотливих божих людей мав на увазі…

Детальніше: Віктор Бажан за високу моральність у політиці

Ірма Крат і Жаба: я б за неї проголосувала, але не буду

фото з mir.new.infoО, мамцю! Шо коїцця! Підступний ЦВК не хоче реєструвати кандидатом у народні депутати мою улюблену правозахисницю Ірму Крат – редактора гадяцької газети «Свобода слова», борця за справедливість, красавицю, маму ітд!

Ірма про це щойно написала на своїй сторінці у Фейсбуці: мовляв, зникли її документи, працівники ЦВК відмовчуються, тому вона туди їде зараз з адвокатом і з повторним пакетом документів. Я аж переживаю, як там вони. Це змова проти чесного кандидата у депутати, не інакше. Те, що Ірма – реальний кандидати у депутати Верховної Ради – стопудово! Да! Да! Да! Ірма Крат– мій улюблений кандидат – одномандатник (чи одномандатниця). Дуже шкода, що я не живу у Гадячі, а то б дала їй свій голос.

Пояснюю, чому я без ума від Ірми.

Для мене найкращий кандидат  – той, за яким прикольно спостерігати. От мені читати пригоди Ірми дуже весело: то вона проти банків-аферистів воює, то проти міліції виступає, то поскандалить з Олександрою Кужель, то помириться з нею, то обмалює президентський біг-борд помадою, то ще щось утне. При цьому до кожного такого заходу у неї є відповідна сукня і сережки у тон, зачіска, вобщем, приємно подивитися на людину.

Детальніше: Ірма Крат і Жаба: я б за неї проголосувала, але не буду

Борис Лозовський іде в депутати від партії «Удар»

фото з сайту poltava.pl.ua

 

Хо-хо! Що не день, то у моєму болоті з’являється новий кандидат у депутати до Верховної ради!

Вчора був Матковський, сьогодні – Лозовський!

А ви знали, що Борічка Лозовський іде у нардепи?!!!!! (Це я на «Коло» вичитала).

Таке гарне ім’я у людини: Бо-ря і отак він збирається його мандатом заплямувати(((

З іншого боку, якщо у дядька є сайт (це я на «Полтавщину» натякаю) – то чому ж він має простоювати без діла? Чому б  журналістам не попрацювати на благо одного зі своїх господарів?)

Взагалі, у кожного кандидата у нардепи має бути свій інформаційний ресурс. Он у Матковського для цього є «Місто», у ГМО Залужний-Макар – сайт  міської ради, а чим Борічка гірший?! Правильно! Нічим не гірший!

Детальніше: Борис Лозовський іде в депутати від партії «Удар»

Савік Шустер, Наташа Королевська, Олег Слизько, Сергій Шахов і ЖАБА!

КоролевськаУра! Полтавські політики на передачі у Савіка Шустера! Відразу 2 штуки! Будемо гордитися ними, бо більше нічим. Полтава, мої дорогенькі, уже не культурна столиця (якщо вірити новому рейтингу від «Фокус» - не увійшла навіть у 20-ку культурних міст України)! Сорі за ліричний відступ.

От спеціально вчора подивилася «Народний список» по Першому Національному за участі Савіка Шустера та відомих полтавських політиків Сергія Шахова і Олега Слизька… Ну ви ж знаєте їх… Відомих полтавських політиків…

Мені здається, Шустеру було соромно ОЦЕ вести. Зате Королівська – красавиця, прямо як Оксана Марченко на «Україна має талант». Як у себе дома у студії, або як обкурена, ну якось дуже развязно поводилася.

Детальніше: Савік Шустер, Наташа Королевська, Олег Слизько, Сергій Шахов і ЖАБА!

Полтавський герой дня – Василь Ковальчук

Подивилася, як сьогодні Вася Ковальчук у Києві бився з «Беркутом» за державну мову, і поняла, що треба Жабі нову рубрику. «Герой дня» називатиметься.

І перший герой – Вася Ковальчук, якому дали по пиці менти, щоб не ліз з Тягнибоком захищати мову, але й він їм надавав.

Детальніше: Полтавський герой дня – Василь Ковальчук