Герой дня

Савік Шустер, Наташа Королевська, Олег Слизько, Сергій Шахов і ЖАБА!

КоролевськаУра! Полтавські політики на передачі у Савіка Шустера! Відразу 2 штуки! Будемо гордитися ними, бо більше нічим. Полтава, мої дорогенькі, уже не культурна столиця (якщо вірити новому рейтингу від «Фокус» - не увійшла навіть у 20-ку культурних міст України)! Сорі за ліричний відступ.

От спеціально вчора подивилася «Народний список» по Першому Національному за участі Савіка Шустера та відомих полтавських політиків Сергія Шахова і Олега Слизька… Ну ви ж знаєте їх… Відомих полтавських політиків…

Мені здається, Шустеру було соромно ОЦЕ вести. Зате Королівська – красавиця, прямо як Оксана Марченко на «Україна має талант». Як у себе дома у студії, або як обкурена, ну якось дуже развязно поводилася.

 

Із почуття патріотизму я наших полтавських політиків послухала. Ось вам тези. З диктофону (я не полінувалася записати)

ШаховСергій Шахов, 32 роки, підприємець:

-        дороги ремонтувати і виконавець на капремонт мусить давати гарантію 5 – 10 років.

-        Крюківські вагони кращі за Хундай

-        Авіаквитки по Україні – по 400 гривень

-        Мамам і інвалідам – пандуси і парки за 10 хвилин від дому.

Сергій говорив найбільше за дороги, але наприкінці виступу «з’їхав» на ремонт ліфтів і так і не довів до логічного кінця. Принаймні я не зрозуміла.

В результаті голосування студії він набрав 18 ТАК і 42 НІ від потенційних виборців.

 

Олег Слизько, 24 роки, заступник директора-чогось-там-забула-назву:Слизько

-        Конкуренція за надання житлово-комунальних послуг

-        Комплексна програма

-        Команда експертів

-        Державні субвенції

-        Контроль влади суспільством

-        Свідомі виборці

(з оцих слів складіть речення))))

Шо мене зацікавило у виступі Олега: пропозиція зменшити кількість маршрутів громадського транспорту – це буде на користь громадянам. А ще у Олега був на пальці, мабуть, новий перстень і він його весь час крутив.

В результаті голосування студії він набрав 24 ТАК і 34 НІ від потенційних виборців.

Будемо відверті: нудно було слухати. Ну це ж телешоу! Кому надо ваші ідеї? Видовищ нам надо, а не товмачити про  «свідомі виборці» і «народ контролюватиме владу». Жодного «оратора – Гітлера» у хорошому сенсі слова, який міг би зацікавити й захопити своєю ідеєю глядачів. Саме бла-бла-бла, причому у всіх виступаючих однакові ідеї однаковими словами сказані.

Креатівууууу хочу!!!  Драку там організовать, водой із стакана в опонєнтов побризгать, сказать Королевській, що рожевий піджачок їй не пасує… ловітє мислю?) А про то, що дороги надо ремонтувать я й сама знаю))))

{fcomment}