Герой дня

Ірма Крат і Жаба: я б за неї проголосувала, але не буду

фото з mir.new.infoО, мамцю! Шо коїцця! Підступний ЦВК не хоче реєструвати кандидатом у народні депутати мою улюблену правозахисницю Ірму Крат – редактора гадяцької газети «Свобода слова», борця за справедливість, красавицю, маму ітд!

Ірма про це щойно написала на своїй сторінці у Фейсбуці: мовляв, зникли її документи, працівники ЦВК відмовчуються, тому вона туди їде зараз з адвокатом і з повторним пакетом документів. Я аж переживаю, як там вони. Це змова проти чесного кандидата у депутати, не інакше. Те, що Ірма – реальний кандидати у депутати Верховної Ради – стопудово! Да! Да! Да! Ірма Крат– мій улюблений кандидат – одномандатник (чи одномандатниця). Дуже шкода, що я не живу у Гадячі, а то б дала їй свій голос.

Пояснюю, чому я без ума від Ірми.

Для мене найкращий кандидат  – той, за яким прикольно спостерігати. От мені читати пригоди Ірми дуже весело: то вона проти банків-аферистів воює, то проти міліції виступає, то поскандалить з Олександрою Кужель, то помириться з нею, то обмалює президентський біг-борд помадою, то ще щось утне. При цьому до кожного такого заходу у неї є відповідна сукня і сережки у тон, зачіска, вобщем, приємно подивитися на людину.

 

А ще я фанатєю від того, яка вона відверта. От недавно читала на Фейсбуці про то, як вона радикальним методом відлучала від грудного вигодовування свою дитину, як розлучилася з першим чоловіком (бо цитую «з двома одночасно не можу»), звіт про пінну вечірку, на яку вона пішла бо її діти просилися туди, а потім до неї там весь вечір мужики липли. Знаю, що кандидат у депутати продала машину і хоче нову, бажано з номерами Верховної ради, і навіть обіцяє вийти заміж за того, хто таку подарує. Вобщем, уся як на долоні. Це вам не нудятина від ГМО Макар – Залужний: ощасливили дітей поїздкою у Полтаву. Ну і що там читати? От якби діти побилися або нажерлися біг-маків а потім ригали усю дорогу.... то було б значно цікавіше.

Для народу політика – це шоу. Ніхто уже не вірить, що обранець врятує країну, так хай хоч порозважає народ, поколотить оте застояле болото, що тусить у Верховній Раді. Ірма це може. Я прямо бачу її у Верховній раді: ось вона забарикадувалася на трибуні і виступає, а Вася Ковальчук і Олександр Кулик стримують атаки тих, хто хоче забрати у  Ірми мікрофон.

Питання на мільйон: кому з кандидатів, які зареєструвалися, ви доручите набити морду Ківалову? Матковському доручите? Макару? Жеваго?  Та не будуть вони цього робити, я впевнена – у тих  нема «огонька», і харизми нема, а лічно мені нужен харизматичний депутат.

Тест: закрийте очі і уявіть, як кандидат, який вам подобається, б'є пику Ківалову (саме йому - бо він усім не подобається). Уявили? Якщо не можете - то перегляньте ваші політичні погляди і шукайте того, хто це зможе!

І хай у Ірми кампанія передвиборча трохи наївна, але вона себе поводить, як жива людина.

Бо решта кандидатів схожі на свідків Єгови: аж мороз по шкірі, як побачиш оті благосні посмішки на обличчях…

{fcomment}