Герой дня

Віктор Бажан за високу моральність у політиці

Віктор Бажан. Фото з сайту poltava.pl.ua

Убив мене Вітя Бажан своєю ідею про високу моральність майбутніх політиків. Цитую дослівно з «Полтавщини»:

Но вторая моя цель — своим личным участием в избирательном процессе добиться, чтобы выборы прошли честно, чтобы Полтаву и полтавчан в высшем законодательном органе власти Украины представляли честные и высокоморальные люди.

Безперечно, це заява дня, а Вітя Бажан – мій герой дня.

Пояснюю, чому.

По-перше, я  тільки ЗА високоморальних! Хай працюють у Парлементі священники, тим більше 1 з 88 кандидатів таки піп  з Кобеляцього району! (Не розумію, нащо Вітя його піарить?) Хоча, шось мені підказує, що він таки не священників і прочих цнотливих божих людей мав на увазі…

 

По-друге, на мою, жабську, думку, усі кандидати, як і усі мужики, пардон, падлюки й брехуни по умолчанію. Ідеш у політику – відразу ти для мене падлюка й брехло. Бо не може високоморальна людина марать себе політикою, високоморальні ідуть богу служить або діток з палаючих домів виносять з ризиком для життя – я так думаю.

По-третє, «здавать» колег по виборчій гонці – не дуже високоморально, ге ж?))  Не високоморально, но результативно: як мінімум, одного з конкурентів Вітя уже замочив))))

По-четверте, як ми будемо визначати "висоту" моральності? Подавать у біографічних відомостях до ЦВК: сімейний стан, судимість, доходи, тощо..., розмір моральності по 12-бальній шкалі... А у кого моральність маленька - зразу викидать? А може, вона виросте?)))

До чого я веду? Давай, мабуть, опустимо планку, бо занадто фантастично вимоги твої виглядають. Не маю ілюзій щодо моральності кандидатів, усі вони …(вставте слово) і навіть ще гірші! Так шо хай будуть у владі хоч трохи чесні і просто моральні  люди. Мо, серед 88 мажоритарників і заваляється хоч пара-тройка середньо-моральних кандидатів - я дуже на це сподіваюся...

{fcomment}