Герой дня

Шмоткі полтавських чиновниць: Світлана Порохня vs Олена Адамович

 

Ну шо, продовжуємо "шерстіть" наряди наших полЬтавських женщін во власті?

Оксану Деркач, секретаря міськради, я подавала у вигляді вдалих й невдалих, на мою точку зору, шматочок.

А оце вибирала, кого поставить: Олену Адамович (заступницю губернатора) чи Світлану Порохню (заступницю мера), і вирішила, що поставлю їх разом, укупі.  А ви уже порівнюйте, хто стильніший.

 

Олена Адамович. 50 років. Білявка з довгими  ногами. Улюблений колір – блакитний, сірий. Носить приталені піджачки, рюшики-бантіки і шпильки.

Світлана Порохня. 44 роки. Брюнетка з пишними формами. Любить яскраві кольори і усе, що їй не пасує. Ретельно слідкує за тенденціями базарної моди і втілює їх у своєму гардеробі.

 

Чорно-біле - строго, офіційно, по-діловому - вобщем, у кожної тьоті з держструктури така хрєнь у шафі має бути.

Ну і моністо з перлин як свідчення вишуканого смаку теж обовязкове!

Полегшений варіант чорно-білого (кілограм на 10 точно),

но перли, звісно, теж є!

Чиновниця, не зважаючи на свої перли, любить яскраві шмоточки. Ось шикарний приклад. Ну а ще відмітьте, що  тьоті 50,но ноги ж як умене. і туфлі з бантиком красиві.

 

Ну Світлана Порохня тоже вам не село Чутово, уміє женщіна стильно одягатися. У цій туніці вона мені схожа на грецьку статую, і не менше.

От я білий колір не люблю. Но я ж не держслужбовець. Білий, мереживо й атласний бантик - оченьь мілєнько й цнотлівєнько.

Теж очень міло: і білий, і атлас, і жіночний воротнічок дуже.

Ну можуть же виглядати нормально! іноді принаймні...

Я б могла довго стєбацца по поводу розових кофточок, но тут - красна, на жаль. Ясєн-пєрєц, символ домінанти і власті. Всьо-всьо, молчу-молчу))))

Красна кофточка, но без рюшів, що має означати суворий і владний характер.

Як казав мій малий "Тьотя така красіва, як пожарна машина"))))

Тіпо сіра миша. Сірий - один з найпоширеніших кольорів у гардеробі Адамович. Я нарахувала тіко на фотках штук 4 сірих піджаки.

Очень даже сєрєнькій светрик на фоні такх самих сірих шмоток.

Прямо якась сіра коаліція полтавських міських женщін-чиновниць.

 

Любимий колір у Адамович - однозначно, блакитний, на другому місті - сірий. Блакитних кохточок дофіга і більше. ну воно й понятно - блондинкам пасує блакитний. я це кажу як експерт, бо у мене є блондинка подруга з блакитними очима)))

А у Порохні улюблений колір - рябенький. І не ржіть, такий теж є, я у цьому переконалася, надивившись на її фотки. Шмоток однотонних мало, усі - рябеньки. ну ми ж, женщіни, понімаємо, чому такий вибір, правда?)))

{fcomment}