Герой дня

Діонісій обезглавив «Совість України»

altГерой дня у моєму болоті – Діонісій Каплін! Бурхливі оплески!

Пацанчик урочисто оголосив сьогодні журналістам одного третьосортного інтернет-видання про те, що іде з посади голови обласної організації «Совість України» і з фракції однойменної у облраді теж виходить.

Вобщем, пох..ріл Діонісій «Совість» по всіх фронтах заради «общественной деятельности на благо избирателей». Що він має на увазі під оцією «діяльністю на благо виборців»,  непонятно. Наскільки я пам’ятаю, під схожим приводом – «спілкування з виборцями» він у 2011 році пішов з посади заступника нашого Голубоглазого – пару місяців попрацював замом мера і рішив, що користі буде більше, якщо піти з цієї посади. Гм… впринципі, я згодна)))

 

Ну так я погугліла у інеті – чи багато там згадок про спілкування депутата Діонісія Капліна з виборцями за цей час (з 2011 по 2013) зафіксовано – і ніфіга не знайшла. Навіть якогось завалящого звіту про депутатську діяльність не надибала, навіть фотки на фоні радісних бабушок-виборців, не знайшла. Кажуть, він спеціально спілкувався з виборцями під псевдонімом «Залужний» або «Макар», аби кляті журналіЗди не дізналися і не написали схвальний відгук про його депутатську роботу))) Скромний!!!

Думаю, теперішній його уход у «суспільно-корисну діяльність» не принесе нам нічого нового.

«Совість» шкода: Голубоглазий її зрікся, тепер Діонісій покинув… Впринципі, стадо депутатів, яких ми обирали у стані легкого затьмарення розуму, ще немаленьке сидить у міській і облраді. Якщо хтось скучив за гречкою – звертайтеся до них. Вони мають обов’язки перед виборцями і зобов’язані Вам відпрацьовувати за Вашу довіру, як би фантастично це не звучало…

{fcomment}