Герой дня

А ви любите Олега Кензова?

Фото з blogs.ipm.uaА ви любите Олега Кензова?

Я не люблю.

Може, ми неправильно його готуємо??)))))

Вобщем, цей пєвєц мені не просто байдужий – я його пламєнная анті-фанатка. Ну не до душі мені солоденькі фізіономії в обтягуючих футболках і з претензією на «мачізм».

Но людям подобається. Це факт. Пам’ятаю, нещодавно, десь під 8 березня я тягла свою дитину у перехід біля главпоштампу по якісь гавно-квіточки когось вітать. Чую – крик і шум. Обертаюся – народ штурмує безкоштовний експрес на «Екватор». Навіть здалеку було ясно, що усі туда не влізуть, но люди всьо равно перлися, водій шось кричав, намагався силою закрить двері і поїхати, але йому люди не давали – ті, які ще не влізли у автобус. Вобщем, ужас-ужас. Я ще тоді подумала: чого народ так ломиться у той «Екватор»? А потім побачила бігборд. На бігборді – Кєнзов і шось типу «Співатиму для жінок о 16 годині у Екваторі». На годиннику було 15 30, і та толпа, яка штурмувала нещасний автобус, мабуть, складалася з шанувальників цього мачо…

Нє, ну ясно, що якісь шанувальниці у нього є, по тєліку показали, 2 місце він зайняв на телешоу (Х-фактор, да?). От  пацанчег і возомніл о сєбє високо, кажуть, навіть до Голубоглазого ходив просив гроші чи-то на виступ, чи-то на звуко-студію, а мер не дав, не повівся на харізьму і мачізьм)))

 

Ось мені подружка (теж не-фанатка) сьогодні розказала ще одну історію з жизні Кєнзова. Передаю з авторським стилем, тим більше, він на жабський схожий)))

Вересневми днем йшов наш Олег Кензов по центральному ринку зі своєю дівчиною. В білій обтягуючій футболці. В червоній кепці і червоній дутій жилетці. Дуже модний. Йшов повільно, смакуючи шептання і восхіщання навкруги тих, хто його впізнав. Хтось з жінок-реалізаторів ляпнув (наполовину жартуючи): "О, яка посмішка, який мужній красень". Так Олег взагалі розцвів, розправив плечі і почав йти ще повільніше. Цікавіше далі. Підійшов він до палатки з дорогим взуттям. Там дівчина Олега наміряла дорогі туфлі на високих каблуках. Олег питає ціну.

Далі діалог:

Тьотя-реалізатор: Туфлі коштують 900 гривень.

Олег Кензов: (з інтонацією мужнього красеня) А якщо для ОЛЕГА КЕНЗОВА?

Тьотя-реалізатор: А хто це?

Занавєс і громкій смєх в залє)))

Кажуть, Олег в той момент став червоний як його жилетка. Туфлі їм уступали за 800, але вони все одно не взяли, бо дорого.

Фото з glamurchik.tochka.netНе розумію, скіко надо було скинуть щоб було "як для Олега Кензова"? 100 гривень і так много зняли, я вважаю.

Вобщем, до чого я веду? Любітє дєвушкі, отважних льотчіков (це я пою) а не нарцисів-мачо-Кензових.

П.с. І як люблять писать журналізди, «У момент, коли матеріал готувався до друку, стало відомо…» що жінка Олега Кензова народила дівчинку. Капець, у останній момент по тєліку передали – мені подружка звонила і кричала у трубку «У Кєнзова жінка дуже вагітна – увімкни – по СТБ передають, не став на Жабу нічого поки вона не родить!!!!» (вагітні для мене– табу, єдине, мабуть). Но уже через 5 хв СТБ мене заспокоїло, що дитинка народилася, отже: то мої вітання мамі, дитині і навіть Олегу Кензову! Хай малишня росте здорова і голосиста))))

А оце для шанувальниць фоточка - полуголий Кєнзов з пандочкою і у кепочці)) Екстаз і цьом-цьом-цьом)) Солоденький)))

{fcomment}