Байки від Клєр

Хуго де рана. (Жаб'ячий сік проти імпотенції)

Оскільки, це Жабський блог, а  високоповажна  Жаба колекціонує все, що  хоч як-небудь натякає на неї, дозволю собі розповісти про напій Хуго де рана – дослівно «жаб’ячий сік» і поповнити її колекцію.

Цей напій є дуже широковживаним у Перу і готується із спеціальних жабів, які водяться у високогірному озері Тітікака. В нього добавляються  біля десятка інгредієнтів, серед яких  бульон з білих бобів, мед, сік алое і солод. Кажуть, що жаб’ячий напій тонізує, придає енергії на весь день та підвищує сексуальний потяг. Такий собі афродізіак.

Деякі перуанці настільки втягнулись у цей процес, що вживають його мало не щодня на сніданок.

Готується  жаб’ячий  сік наступним чином.  У великому акваріумі сидять заздалегідь відловлені жаби. Покупець обирає одну, або декілька(кількість жаб залежить мабуть від бажаного ефекту) жаб.  Продавець її глушить (не знаю чим, мабуть молотком для відбивних), здирає шкіру, патрає і варить. Пока жаба вариться (недовго, хвилин 5),  повар готує вищевказані інгредієнти.

Потім, все разом поміщають в міксер і  бовтають до однорідної маси, проціжуєть і подають до столу. Коштує такий напій в Перу 2 долара.  На  Ютубі є жахливий ролік, як це все готується, але я не буду його тут вставляти із-за поваги до Жаби.

 

 

Пи.си. Клєр Захаровну (це я про себе в трєтьєм ліце) очінь впєчатліло такоє  іздіватєльство над бєднимі животнимі, а также тот факт, шо пересічний пєруанскій мужик готов жрать даже жаб, шоб достічь желаємого.  Інтірєсно, а наш український дядько, якщо відкинути в сторону його шалений потяг до сала, борщу, вареників і чвертки душістава самогона, буде їсти жаб, заради кохання? Шото я очінь сумніваюсь. А  ви как думаєте?

{fcomment}