Життя Жаби

10 чоловік на 1 авто, йо-хо-хо, і пакет пива…

фото з webpark.ruЦе я до дня студента вам роблю пакость: пишу про студентів, а не про тьоток голих)))) про них – завтра.

Приходив учора у гості мій брат троюрідний. 19 років пацанчику, студент. На лобі – подряпина й шишка. Питаю, що сталося – думала, побився. Він, впринципі хлопчик правильний і родітєлі його нормально виховали, але іноді може учудить. Ось що він мені розповів.

Приїхав на вихідні додому. Дружбани запропонували поїхати на дискотеку в інше село. Напхалося їх у «пятьорку» 10 чоловік: 4 спереду, 6 на задньому сидінні. Мій братан сидів спереду збоку, на руках у нього – ще один, а рука з торбою пива була взагалі оттопирена кудись убік, бо  не поміщалася!!!!

Вобщем, поїхали вони вночі грунтовою дорогою на ту гулянку. Усі ж розуміють, що про вуличне освітлення між селами не йдеться? Водій і власник машини перед цим відпрацював зміну – сутки не спав. Вобщем, він заснув за кермом, якраз коли машина заїхала на старий роздовбаний міст.

 

Те, що водій спить, пасажири зрозуміли, коли машина почала колесами з’їжджати з мосту, але було уже пізно. Каже, упали з висоти близько 4 метрів, «пятьорка» приземлилася  на дах. Тоді мій брателло довбонувся лобом об стекло. каже, добре, що води у річці майже не було, бо потопилися б поки вилізли. Ну прікіньте: 10 хлопців битком-набито у машині, яка догори дригом упала… каже, трохи злякався, коли відчув у салоні запах бензину. Вобщем, як уявити, що могло бути, можна посивіти. Брат каже, намагався розбити зі свого боку вікно – не вийшло. Добре, що вікно з боку водія від удару розбилося. Вони усі через нього й повилазили…

Позвонив водій батькові, той приїхав трактором по машину. А хлопці пішли на дискотеку пішки… Аварія – не привід відмінити гулянку… Я валяюся…

{fcomment}