Життя Жаби

Покарання за перебірливість

фото зі stihi.ru

А можна сильно сміятися сьогодні, на старий новий рік? Бо мені було дуже смішно сьогодні увечері, хоч би у якусь прикмету погану не втрапить. Були гості у нас, розповідали містечкові новини.

Історія така.

Був красавець-мужчина на усе село. Не міг собі ніяк підібрати пару. Коли у армію пішов, батьки не дозволили його дівчині на присягу до нього приїхати – бо не пара, тіпо кращу знайде. Дівчина поплакала-поплакала і поїхала у город, відкрила фірму, купила дом і знайшла іншого собі.

А Красавець повернувся з армії, таскався-таскався, і нарешті знайшов свою половину.

Ну ясно, що дами злорадствують і перебільшують, коли кажуть про неї «страшна, як атомна війна». Но то ж не все. Построїла мужа і перебірливих свекрів. Кажуть, звонить свекрусі: «Мамо, (голуба мєчта усіх свекрух – щоб їх мамою називали))), нема борошна, олії, сахару, а кури скоро нас зжеруть бо кормить їх нічим!» Прибігли, принесли хавчик і молодятам, і їх курятнику. Кажуть, за столом, при свекрі, розказує, що у неї місячні, свекрусі показала, які порно-картинки накачала з інету. Нещасна «мама» каже, що «очима кліпаю та дивлюся на ті картинки», а свекор, бідолаха, матюки гне, но воно не дуже помага.

 

А оце народилася у них дитинка. Чоловік на чергування (в нічну зміну), а вона поїхала з колясочкою у сусіднє село за 5 кілометрів на обжинки, звонить у 3 часа ночі цей Красавець батькові своєму: «З’їздь забери мою жінку з гулянки, бо вона не може з коляскою доїхати». Я ржу. Малій у них півроку. Шкода дитину і дядька,  нєфіг було перебирать дівчатами.

{fcomment}