Життя Жаби

Журналіст-хам і бідний Жирік, а професійна солідарність ні до чого

Дивилася вчора відео як київська журналізДка прийшла на прес-конференцію до Жиріновського і з криком «українофоб» кинула у нього гнилою капустиною. Ясєн-пєрєц, її охорона виштовхала з залу, Жирік сказився, а інші журналісти (от падлюки!) не заступилися за колегу, не проявили солідарності ітд. бла-бла-ба.

От оцей заклик «проявити солідарність» мене обурив. До чого тут солідарність узагалі? Журналіздка про це думала, коли зривала колегам прес-конференцію  у ім’я самопіару (а саме так воно і було, це ж слава на тиждень: влучить яйцем у кандидата, дать букетом по морді міністру, кинуть капустиною по представнику іншої держави).

Ти, дурепо, як мінімум – по-хуліганці можеш за таке піти, як максимум – міждержавний конфлікт роздуть.  Сподіваюся, тобі по шиї таки дала охорона у коридорі. Провідіца – …ля! Глаза вона нам відкрила на Жиріка! На себе посмотрі, хамло. Гострими й розумними питаннями надо було Жиріка забросать, дураком виставить, щоб усі, хто потім по теліку пресуху дивився зрозумів: «А Жирік справді українофоб!» А так – чисто по-бабськи шкода людину, яку обгидили. Мені б у пику гнилля кинули – я б теж наговорила усякого разного.

Взагалі, солідарність – погане слово, з запашком. От у мєнтів – «кругова порука» (та сама солідарність) – це добре?

А коли врачі одне-одного вигоражують, якщо пацієнта угроблять по халатності – у них теж порука й солідарність…

А чим журналізди відрізняються? Надо було підтримать хамку і провокаторшу і  тим самим показать, що усі журналюги – хами?

Хтось розповідав мені давній випадок те, як у Полтаву приїжджав пєвєц Святослав Вакарчук. А воно ж гоноровите, не сподобалося йому «неправильне питання» журналістки місцевої і воно вякнуло на неї шось. І тоді преса за неї заступилася, проявила оцю саму солідарність … ніякого примусу, ніякого тиску «ви ж колеги»,  серце підкаже, коли й за кого заступатися.

Журналіст-хам і самопіарщик – часте явище. Не розрекламуєш себе – не продаси. Патріотизмом тут не пахне.

Мабуть, надо було журналістам самим оту вискочку під жопу копняками вигнать за то, що позорить українську журналістику, піарщиця хрєнова – із солідарності…

{fcomment}