Життя Жаби

Мої жаби

Купила собі підвісочку на телефон. У формі сердечка. І ось уже 2 тижні мене усі питають одне й те ж: «А чого не жабу обрала?» Бо Не Жабу! Хоча, зізнаюся, коли йшла у магазин, орієнтувалася на «жабську» підвіску, но не було їх гарних, тому взяла ту фігнюшку-сердечко…І взагалі: маю право любить і купувать не тільки жаб!... хоча процес уже запущений, і назад не відмотаєш: я – жабо-орієнтована і усі про це знають. Привезли канцтовари – зеленого кольору ручки – мої і ніхто й не спорить. Коли колега прийшла на роботу з зеленим блокнотом, я на неї так напала, і досі соромно як згадаю))))

Відкриваю  пошту – лист від подруги з фото жабського пам’ятника «ти ж їх збираєш, я спеціально для тебе сфоткала». Навіть 2 вірші про жабу уже є у колекції! І оце постійно так. Уже усі знають – хочеш зробить мені радість – принеси жабу. Оце трохи пошерстила свою колекцію:

alt

 

 

Жабо-чашка. Це я собі сама купила. Облазила купу магазів поки знайшла чашку з жабою.

 

alt

 

 

 

Листівка. Колега принесла – «ти ж збираєш!» Да! Усі жаби мої.

 

 

 

alt

 

 

Жаба з бантом. Перша у моїй колекції. Коли я тільки-тільки почала «зеленіть» 2 роки тому, подружка подарувала на День народження.

 

alt

 

 

Рожева жаба від білявки. «Я купила собі, але ж тобі дужче треба!» Правильно! Мені дужче треба! Давай!))

 

 

 

alt

 

 

Портрет. Класна, ге ж? Хенд-мейдівська штучка, ось до чого я дійшла!

 

alt

 

Жаба на цепу. Просто втикала у вітрину. Продавець (вона мене не знає) «А у мене для вас жаба є!» Нє, нормально?! Звідки вона знала??)))

 

 

 

alt

 

 

Жаба в короні з красними глазами. Це мені Клер подарувала. Шось знає, мабуть, про червоні очі))

alt

Жаби-закладка – по мотивам буддистської статуетки 3 мавп. Це мені моя шефиня привезла з Ізраїлю. Колись, думала, згубила цю голограму, то чуть не плакала))

 

 

 

 

alt

 

 

Жаба-блокнот. Це інша колега з Польщі привезла. Комусь – блокнотик з квітами, а мені – блокнотик з жабою. Главне, унікальна штука – нікому крім мене не подаруєш, хто б адекватно й радісно такий подарок сприйняв)

 

alt

 

 

 

Жаба – магніт. Главне, що  у короні. Коронована жаба, майже принцеса Фіона, я ржу))

 

 

 

 

 

 

alt

 

 

Жаба-магніт. З тої ж серії «Ішла – побачила – подумала про тебе»

 

 

alt

 

Жаба в стразах. Теж подарунок. Як можна пройти повз «золоту жабу в бриллянтах»???

 

 

 

 

alt

 

 

Жаба з дитиною. Навіть мама моя не витримала й купила)))

 

alt

Перстень з жабою. Коли я його купувала – була впевнена, що там жаба. Но Шрек так злорадно потім мені пояснив що то – мангуст і я уже сумніваюся. З іншого боку, мангусти ловлять змій, які ображають жаб! Хай буде й мангуст…

{fcomment}