Життя Жаби

Про Кобилу

alt

Я ж худаю, якщо хто забув)) Пока мене і досі 66 кг, не зменшилося, но хліба вже не їм тиждень, так шо ось злетить скоро, думаю, зайве з мене. Но цей пост не про фігуру, то «прелюдія» така була до Главного.

Розбирала свої шмотки весняні. Подивилася на кожанку свою – навіть якщо скину 5 кг, усе-одно здорова кобила, мабуть, не влізу у неї. Заскочила подружка у той момент до мене додому, побачила і  «Продай мені, якраз мій розмір!» - вона значно тендітніша за мене. Вобщем, за 600 гривень забрала вона ту куртку, сваліла радісна додому, вроді усе й ок, а мене раптом така злість взяла!

 

Пояснюю:

Подружка № 1 (та, що курточку забрала).

Має свою фірмочку. Сама так керує, день і ніч з мобільним біля вуха, непогано заробляє, но тратить бабло обережно, бо тягне на горбу огромну родину.

Подружка № 2.

Має чоловіка, який нормально заробляє, сама паше як лошадь на 3 роботах. Купила собі недавно «норку» на весняному розпродажі – коштувала 13 тисяч, тепер – 9 тисяч, вобщем, дуже вигідно, дуже довольна.

 

Подружка № 3.

Домогосподарка. Не працювала ніколи. Чоловік паше за кордоном на лісопилці, приїжджає додому раз на рік,  привозить гроші. Купила місяць тому шубу норкову за 16, «бо на розпродажах саме га..но». Ходить у ній у булочну.

Питання: хто тут справжня кобила?

{fcomment}