Життя Жаби

Нема хороших новин

фото з clubshutka.infoПройшлася по темах дня сьогоднішнього...

Нада б написать про цю дурацьку масляну у Полтаві, но не хочу. Скажу тіко: жалко полтавців, не вміють у нас придумувать розваги для народу. Групова бухаловка й гавно-шашлики – ото й усе свято. Я вилізла оглядється і найдужче мене вразили очі людей, повні озвірілої нудьги. А шо дєлать? Усьо ж краще так, ніж дома перед тєліком...

По ТВ усі новини говорять про нового Папу. Мені байдуже, хоча, говорячи це, відчуваю якесь святотатство – як це так – байдуже, що новий Папа?

Третя новина – померла Оксана Хожай. Співачка мого дитинства. «А я всьо жду тебя, давно увяли розы…» Мені подобалася ця пісня і красива була жінка. Царство небесне.

Шось не виходить у мене схуднути. 65 кг і ні в какую. Повод для депресняка. Мама подивилася на мене у новому платті і сказала – що «з попи кілограмчик нада б убрать»! Це мама таке сказала! Значить, усьо плохо(( 

А добило мене те, що у наших родичів у селі під Ромоданом завелися вовки. Сьогодні прямо у центрі села (не маленького, до речі) двоє вовків бігало. Їх намагалися застрелити місцеві мисливці, но не поцілили. Старі бабусі кажуть, що востаннє у селі вовків у війну бачили. Апокаліпсис якийсь.

Простіть мені, кого образила.

Гарного усім понеділка!

{fcomment}