Життя Жаби

Жінка на дотик повинна бути...

... м’якою, а не твердою!фото з vsyako-razno.ru

Йоханий бабай! Ще одна моя подружка стала боді-білдершою!!

Чуть не впала, коли її побачила. Була-була звичайна дівчина, потім ми довго не бачилися, і раптом зібралися у сауні – хоп-па! А у неї ноги-руки як у мужика!!

От починається воно усьо невинно - з фітнесу, потім  якось їх втягують у оце– і у результаті вони починають хавать оту хрєнь для росту мязів, мазать тіло коричневим авто-загаром, а лице – білим тональним кремом на 4 тони світліше – шоб було красіііівоооо!!!!!

 

 

 

 

blogs.privet.ru

-Тобі подобається?  (вона- мені)

-Ага! Подобається!! (я - їй нагло брешу, щоб не обідить)

-А тобі, до речі, пару кілограмів надо скинуть (знущається наді мною чи шо?!)

- Гм… краще так, ніж так, як ти (це я подумки їй відповіла)

Ну це я себе так втішаю, звісно, скидать зайві кілограми мені надо, але ж робить з себе сушену воблу… нашо? Який поцяра сказав, що жінці отаке з собою робити гарно?!

Не то, щоб я  захищаю товстих дам, але ж жінка повинна бути М’ЯКОЮ на дотик! Шкіра – ніжною і бархатистою, а не вкритою бронзовим кремом-фарбою! Кому надо твої надуті м’язи на руках? А якщо отакі накачані ноги, як у дядька, та ще й на шпильках – як на мене, виглядає страшно.

Якась погана мода, яку ввели, я так підозрюю, дистриб’ютори стероїдів. Хлопці, ну скажіть же їм що-небудь!!!

 

 

alt фото з novaya.com.ua

П.с. Чоловіки – культуристи виглядають не краще. І якщо жінку ще можна виправдати тим, що вона хоче бути красивою, то пацанчикам які у блискучих трусах виходять на подіум для демонстрації себе красивого виправдання немає!!!

П.П.С. Фотки ставлю вперемішку. Кому які дужче подобаються)

П.П.С. Голосувалка за блоггерів до 200 голосів триватиме. І закрию.

{fcomment}