Життя Жаби

Чей блог лучше?

alt

Забула зовсім про результати свого опитування!

Виставляю першу «трійку». Дива не сталося.

Перший – ОЗ. Якщо відволіктися від особистості блоггера, то робим висновок, що народу нужен «деревяний мачо», зґвалтування німецької бабушки російським солдатом, трохі кумедного домашнього відео і філософії, щоб прикрить свою хтивість)

Друга – КЗ. Тут навпаки, зіграла особистість блоггера, бо як блоггер вона ще школьніца. «Срібло» получила, бо читачам що блоггер, що коментатор – впринципі одно і то же. Вона упізнавана, харизматична, тому за неї проголосували.

 

Третя – ОЖ. Я взагалі здивована, що не перша Оля. Дуже багато постів, дуже суперечливих, усіх «колише»: що там Олька вже натворила у своєму блогові? Якщо у ОЗа і Клєр головну тему блогів визначити так зразу й складно, то ОЖ – це собаки і Ющенко. Розбуди серед ночі і спитай: про шо пише блоггер Олька Жуковська – кожен скаже.

Тепер про останніх з кінця. Без прізвищ. Можна бути дуже плодючим і заплатить сео-фахівцеві за 7 тисяч підпищиків на своєму блогові, але як змусити людей читати себе? (це я уже себе приплела сюда – дуже мені спокуслива ідея заплатить 500 гривень і хай жабу запихають в усі дирки, пардон, но я мабуть втримаюся від технічного прогресу, можливо, й оці блоггери-тисячники, яких ніхто не читає, цьому сприяють).

Можна бути дуже упізнаваним і обговорюваним, але користі з цього буде 0,0  - ноль цілих, ноль десятих. Прочитають, обговорять : «та він (вона) завжди бухтить про одне й те саме, задовбав (задовбала)» - отака реакція теж погана, навіть якщо тебе активно читають. Не плутайте з Олькою – пише на одну тему, але собачок у родини таки влаштовує! А от скільки доріг відремонтовано й під’їздів завдяки старанням відомого блоггера, якого читають тисячі?

А тепер про пропозицію ОЗа щодо об’єднання блоггерів. Дорогенький, не буде цього. Можливо, ми й відносимося до однієї касти – блоггери. Але на цьому спорідненість закінчується і починається конкуренція. І це нормально. Якщо я надумаю захистить Ольку, якщо її плющитимуть, це не означає, що я буду рятувати Олежку, бо він теж блоггер. Виводить блоггерів на реал – теж плохо. перед компом усі єдині і оцінюєш лише текст, то подивишся на людину, «вмикаються» інші фактори оцінки– то й же запах блоггера, якого ти з задоволенням читаєш –  може  істотно вплинути на подальшу любов до постів цього автора. Людина-людині – вовк. Це я тобі як жаба кажу))

{fcomment}