Життя Жаби

Школа. Дитячий туалет. Вікно.

Фото з demotivators.ru

Жалуюся на вчителів.

Я у свого малого у класі голова батьківського комітету (мало мені роботи на роботі, так я ще й сюда вперлася). Вобщем, заставили нас оплатить заміну вікна у дитячому туалеті. Я не протів, оця прінуділовка була у всі часи, зібрали гроші, поставили те грьобане вікно, поки у дітей були канікули шкільні. Оскільки туалет на першому поверсі, стекло треба було заклеїти плівкою – щоб малишню не було видно назовні.

Вобщем, почували ми себе молодцями, бо усьо зробили, прибрали, помили вчасно. У понеділок привожу дитину на уроки, питаю нашу класну керівничку «Ну як вам вікно?» Виявляється, плохо! Є зауваження: прийшла кобила – завучка і сказала, що вікно треба було заклеїти однотонною плівкою, а ми наклеїли вітражну, кольорову. Тож треба замінить. А якщо ми не хочемо, то приведуть директора і вона, я  так розумію, нас вжарить.

Я зразу подумала, що тьотя жартує. Було якраз 1 квітня.

Плівка – 100 гривень. Уже приклеїлася намертво (її віддирати можна від стекла лише протягом 24 годин після наклеювання) Чому у дитячому(!!!) туалеті не може бути кольорового малюнку на склі, тільки однотонний? я б ще зрозуміла, якби вікно виходило на цетральну вулицю Полтави і таким чином «псувало» художній вигляд усієї вулиці, або на плівці була якась порнуха намальована. Но нє, вікно виходить на спортивний майданчик у внутрішньому дворику і ніхто його крім дітей, які грають у футбол не бачить.

фото з best.dem.ru

Вобщем, я псіхонула. Пішла до завучки розбиратися. Главне, я її знаю, я ж педагог за освітою і народилася від педагогів і знаю половину педагогів города і всю підноготну жизні освітян виучила  мимоволі.

Вобщем, тьотя, коли я їй виклала суть питання, встала і просто вийшла із кабінету а потім і з приміщення школи. Огризаючись. Гнатися за нею по вулиці я не захотіла. Директорки у школі не було на той момент.  Но я з нетерпінням чекаю, коли вона вийде чи-то з відпустки, чи-то з лікарняного. От просто цікаво, що вона скаже: її аргументація, чому у дитячому туалеті скло не може бути заклеєне кольоровою плівкою, а лише однотонною?

Мабуть, напишу заяву в управління освіти. І вам раджу так вирішувати любі дрібні конфлікти (саме дрібні, бо отака фігня-скарга малодієва, більше морального задоволення приносить, ніж конкретного результату). Чиновники просто будуть зобов’язані зробити рухи – як мінімум скинути листа на школу з поміткою «розберіться і хай батьки нас не задовбують своїми дибільними скаргами». Як максимум – дрюкнуть директора «хай клеять що хочуть тільки у прокуратуру на вимагання грошей не скаржаться». А ще можуть або поржать з керівництва школи: «Чого у вас туалетне питання на рівні міста вирішується?», або дрюкнуть таки – в залежності від ступеню дружби з директором школи. Я ці схеми знаю, бо маю кілька родичів-директорів шкіл і коли прихожу в гості, розмови постійно на цю тему за столом.

Отака огромезна проблема виникла на рівному місці. Учіться у педагогів роздувать скандали)))

{fcomment}