Життя Жаби

Хеппі енд і Приват Банк

alt

От про погане і про погане. А я хо про хороше! Мій любимий братан (той, що у машині перевертався) знову попав у пригоду з серії «тіко мамі-папі моїм не розказуй»)))

Ліз він у вікно до коханої дівчини з гуртожитку. Я так розумію, там цілий «десант Ромео» був, бо по одній простині лізли кілька пацанчиків і мій брателло був останнім у черзі у вікно. Лізти на 2 поверх, висота невелика, перші пацани благополучно влізли у ту форточку. Але під моїм братом простинь не витримала й порвалася, уже коли він підлазив. Так шо гепнув на бетон з висоти другого поверху. Вроді усе ок. Його після цього навіть через парадний вхід пустили у гуртожиток.

 

А наступного дня почала боліть рука. Приложився він нею сильно, коли падав. Потім виявилося, що там якась кісточка змістилася, вправили у травмпункті за «пятдесятку» буквально і усе ок.

І тепер нарешті ХЕППІ-ЕНД!! За тиждень до того брат застрахував життя у Приват-банку!!! Нафіга він це зробив -  не знаю. Главний аргумент – десять гривень у місяць не жалко, а там так просили! (ну ясно, якась пігаліца у декольте і міні йому строїла глазки і він повівся)))) вобщем, приніс у Приват-банк кілька папірців з печатками з травмпункту (каже, що недовго їх і збирав) і йому заплатили 1200 гривень. Отак удачно упав!!! Повезло пацану…

{fcomment}