Життя Жаби

Інтернет-дружба у реалі

alt

Сподіваюся, я не відкриваю страшну тайну про те, що існує тусовка коментаторів «Полтавщини» у реалі. Воно прикольно, з безликих віртуальних стосунків гепнути з розгону жопою на бетон, у реальність, і роззирнутися, куди попала.

Про хороше.

Таки ж якби не попереднє знайомство на цьому третьосортному сайті, мало хто з коментаторів мав би шанс стати моїм другом.

Ну хіба з Олькою Жуковською я б могла в обхід вірту потоваришувати. З рештою коментаторів я б просто не мала, або мала, але зовсім мізерні шанси познайомитися  і вийти на той рівень довіри, який виник при анонімному спілкуванні. Ну все проти цього насправді було: різний вік,  різні сфери життєдіяльності, різні менталітети, різні політичні вподобання. Але ж ні: як виявилося, можна це усе це подолать і міло тусіть такою різношерстою компанією як у нас получилася.

 

 

Про труднощі

На прикладі Клер поясню, сподіваюся не бовкну зайвого, бо зжере мене ця тендітна панночка. От як мені «тикати» реальній людині, яка від мене старша, має більший життєвий досвід і абсолютно не схожа у реалі на отой образ латиноамериканської бабусі з сигарою в роті, яка у неї на аватарці стоїть? Додайте до цього абсолютно різні життєві інтереси і повну відсутність спільних знайомих. У мене бар’єр був дуже сильний у спілкуванні. Вплоть до того, що я собі  нагадувала, що оця незнайома тьотя переді мною – та сама людина, з якою я кілька років дружу на форумі.

Ну і ясно, що разногласія ж нікуди не діваються. Поки у нашій компанії більше про-росіян, мені некомфортно, коли підтягуються «нашоукраїнці», мені стає легше дихать, треба таки щоб було політичних опонентів порівну, бо все-одно національне питання нікуди не дівається.

А тепер про погане.

Стосунки у реалі накладають певні обов’язки. Да-да. поки ми просто так тусілі на форумі – це нікого ні до чого не зобов’язувало. Коли уже зустрілися у реалі, я вважаю, це призело до певних зобов’язань. Не можна міло трєпаться за кофє, а потім  так же відсторонено спостерігать, як твою товаришку змішують з г…ом на форумі. Я цього не розумію. Якщо мій друг любєзнічає з моїм ворогом, який мене постійно ображає,мабуть, потрібно переглянути список друзів. Не можна однією попою (от мене на жопи поперло сьогодні- другий раз згадую))) сидіти на двох стільцях. Якщо реальну людину міняют на близького по духу троля – це теж вибір. І його просто потрібно усвідомити.

{fcomment}