Життя Жаби

Шоколадно-банановий десерт з присмаком чорнухи

шоколадно-банановий торт. фото Жаби Нагрудної

Шоколадні цукерки їсти скучно, того я іноді роблю якісь шоколадні десерти.

Зайшла на "Фаніллу", стирила звідти рецептик.

Кажуть, смачне і контрастне (солодко-острєньке). Ок, попробую. Усі умови для того, щоб зробить тортік, були: удома майже нікого, тіко дитятко, яке тихенько гралося, продукти - в наявності, часу - купа.

І тут я двічі лажанула:

 

-        увімкнула новини

-        ляпнула, не подумавши, своєму малому: «Якщо хочеш, можеш мені допомогти».

Вобщем, дитятко розважалося як само хотіло, а я витирала з полу розплавлений шоколад і розбризкане міксером тісто зі стін, а ще ганяла собаку, яка поняла, що їй прямо з неба падає  много цікавої жрачки.

А потім по телевізору почали показувать, як у якійсь області зґвалтували дитину. Поки я відволіклася на сюжет, малий з собакою розгатили 2 яйця об стіл. Цю калюжу я уже мовчки прибрала. Он у батьків десь горе, а у мене живе-здорове, шо, мені, яєць жалко?

Тісто у форму дитятко вимазало пальцями, потом об футболку їх «случайно», потім лимоном, який для начинки, мені у очі бризнуло. І тут передають новину, що на Черкащині на мітингу порвали прапор Партії Регіонів. І торт якраз у духовці гарно піднявся – вобщем, наладилася жизнь !))) Дитятко з кухні я вигнала дивитися «Зоряні війни», врубила музику, щоб під «You give love a bad name» за 20 хв усе доробить. Cпіваю во всьо горло, так мені радісно, і тут звонить подружка – обухом по голові: «Я тут ішла і надибала на людину… Він лежить... Може, йому погано? Як позвонить з мобільного у «Скору?» йоханий бабай! Вобщем, розібралися і я по-биріку доробила торт, щоб ще раптом чогось не сталося – якийсь він трохи зачарований цей торт на новини вийшов.

Кстаті: уже попробувала його:

Солодкий-солодкий шоколадно-банановий торт, усередині - кисла начинка лимонно-вершково-яєчна,  зверху притрушений гірким какао.  Усьо на контрастах. Прикольне. Для тих, хто любить приторно-сладке, звісно, не підійде. Цікаво, якщо я не буду додавать у начинку лимон – може, й чорнухи у новинах буде менше?))))

 

{fcomment}