Життя Жаби

Зварити гвіздків

фото з forum.vitliner.com

Догулювали сьогодні день народження мого малого. Удруге. Страшно подумать, за цей тиждень я сожрала 5 тортів. А випила скільки…Зато діти вроді довольні сьогодні були)

Трєпалися з дєвочками о том, о сьом. Зайшла тема про забобони. У мене недавно подруга розвелася з чоловіком. Так її бабуся і досі бідкається: от казала бабця, що як у ДРАЦСі на рушник ставатимеш, під каблучок треба було якусь дєнєжку підсунуть – прикмета хороша. Ото б і подружнє життя склалося, якби їй під каблук гривню хтось …того… а так…

Смішно, вобщем.

Тут мою сестру пробило на історію. Каже, поїхала вона узимку до родичів у село. Рідко приїжджає, тож заходила до усіх-усіх, провідать. Прийшла до одних. З гостинцями. А вони на неї дивляться якось насторожено. Сіли за стіл. Вино, яке вона принесла, не п’ють. Розмова не клеїться. Вобщем, помовчали вони і стала моя сеструха збиратися уже додому, тут раптом їх пробило:

-        А ми гвіздків зварили!

 

-        ????

-        А тут ти прийшла!!

-        ????

Суть така: якась бабка сказала їм, що на родину «пороблено». І порчу наслав хтось з близьких. І щоб узнать, хто та падлюка, треба зварить гвіздки. У каструлі. І тоді той, хто поробив, прийде сам у хату. Якось так. У цей момент, коли ті гвіздки варилися, принесло мою сестру з візитом. Вобщем, вино вони тоді не попробували. Но випили на трьох з горя літру горілки. Мирилися типу. Каже, так мирилися, що повзла додому з однією думкою: хоч би у сугроб не впасти (зима була) й не заснуть там. А ночувала вона у свекрухи. Доповзла до кроваті ледве-ледве і спать їй хочеться, а «мама» біля неї сіла і шось розказує їй, новини свої. Сестра не втерпіла й каже: «Ма, я тільки що на трьох випила літру горілки. Дайте поспать». Проніклась «мама», відчепилася))) А з тими родичами, що з порчею, стосунки хороші залишилися.

Оце я думаю: мо, й мені зварить? Гвіздки є, вода й каструля теж, більше, як я розумію, нічого не треба. А раптом щось нове дізнаюся про когось з оточення?  У крайньому випадку, доведеться випити літру на трьох))))

{fcomment}