Життя Полтави

Полтавська горілка. Перезавантаження

alt

Полтавський лікеро-горілчаний викупили! Грандіозна новина для мене. Це ж моє перше робоче місце – я там на початку 2000-их 2 роки відпрацювала.

Уже тоді,10 років тому у повітрі відчувалося, що заводу кирдик. Оце згадую усе, що тоді на заводі робили, щоб вибратися з ями і не можу зрозуміти: ну чого, чого не вийшло?!

Якщо вірити старим працівникам заводу, то у радянські часи до наших воріт стояла черга вантажівок з усіх куточків країни довжиною аж до Київського вокзалу.

Детальніше: Полтавська горілка. Перезавантаження

2 тижні без гарячої води. Досить скігліти!

Фото з сайту tsn.ua

То, що у владі падлюки і сволочі – це однозначно. Але, от чисто по-людськи, не завжди потоки істерик, які ми на них виливаємо, того варті.

Це я про ситуацію з відсутністю гарячої води у Полтаві. 2 тижні її нема.

Дехто кричить «Караул! Злочин! Азаров! Мамай! Усі сволочі!», їздить щодня митися до друзів, у яких гаряча вода є та громко страдає по цьому поводу у соцмережах. Мене це, вибачте, кумарить.

 

Детальніше: 2 тижні без гарячої води. Досить скігліти!

Wi-Fi у полтавських тролейбусах

фото з сайту kolo.poltava.ua

У Полтавському траліку встановили Wi-Fi. Як на мене – це мєга новина!

Купу зайців убито! Бабок-халявщиць-пенсіонерок, які катаються просто так тепер з «рогачиків» витіснять студенти з ноутбуками, які кататимуться по ділу. Дуже вигідно: заплатив 1,25 і сидиш собі десь Вконтактє скіко хочеш.

І бабло якесь капне і так креативно це виглядає що капець! Ну бешений же піар можна зробить: напхать повний тралік студентів з нетбуками і Голубоглазого туда же з жовтеньким ноутом-спадком від мера Андрюші– і усі типу їдуть разом, дружно і працюють. Наробить і поширить купу фоток а-ля Блумберг (мер Нью-Йорка, який у метро читає газетку – дуже тиражована фотка у Інеті). Тіко у Нью-Йорку – Блумберг з газетою, а у нас – Голубоглазий з ноубуком  такий прогресивний. Дарю ідею!)

От спеціально пошукала, де ще є тролейбуси з Wi-Fi.

Детальніше: Wi-Fi у полтавських тролейбусах

Витрати на школу. 1 клас

фото з 4vlada.com

 

Оце вчора підбивала витрати на школу, які «збили» з мого малого за рік навчання.

Підраховувала, щоб перед батьками однокласників звітувать, я ж голова батьківського комітету, ясноє дєло, нейметься мені жить спокійно.

Ось наші витрати.

 

 

 

 

 

 

Детальніше: Витрати на школу. 1 клас

Попотіть разом з виборцем

фото з сайту kolo.poltava.ua

Пішла зранку на базар за клубникою. Перший раз оце купила її у цьому році. така радісна підхожу з корзинкою до підземного переходу. Чую – Мамай десь поруч говорить.

Дивлюся, а він біжить по проїжджій частині попереду колони діток-спортсменів. У футболці под цвєт глаз. На пузі цифра якась, мабуть "№1",  я не роздивилася, але ж поки що він у нас цей "Намбер Ван". Вобщем, красота. Біжить і шось говорить голосно так, що аж мені на тротуар чути уривки фраз. якісь розпорядження давав. І поки колона бігла, я ішла у одному з ними напрямку від Башні до Котлярика  мимоволі бо мені по дорозі було.

Детальніше: Попотіть разом з виборцем

"Мэрские" жены...

фото з tsn.ua

Лазила у Інеті – шукала фотки антифашистського мітингу у Полтаві, а наткнулася на фотки мера Харькова: з дружиною і внучкою.

фото з like.lb.ua

Я зразу подумала, що то не жінка йому, а донька, потім поняла, що онучка – то у нього від іншої жінки, вобщем, зацікавилася. І почала шукать «мерських жінок» усіх підряд.

Детальніше: "Мэрские" жены...

Робота в Полтаві. "Обучу сам"

Оголошення про роботу. Фото Жаби Нагрудної

Свята закінчилися і знову на роботу! Ах! Ох!! І так далі.

Но! Якщо уже зовсім невмоготу комусь пертися на остогидлу роботу – ось пропоную чудний варіант. Спеціально здерла зі стовпа цю «роботу мрії».

Усього три фрази, но які!

Собтрудницы в офис.

Возможно без опыта.

Обучу САМ.

Я так розумію, якийсь мужик набирає дєвок без опыта (цікаво, який «опыт» він має на увазі?) І він їх сам усьому научить. Ржу)))

А. Ну і четверта фраза – про доход 1500 – 2800. Різке коливання, удвічі практично. Мабуть, 1500 – то для жінок з маленьким досвідом,

Детальніше: Робота в Полтаві. "Обучу сам"

Про наркотики анальгін і димедрол

фото з dok.znaimo.com.uaНу усі ж знають про те, що якась інфекція ходить і людей валить на тиждень з температурою?

Моя знайома- медсестра на «швидкій», каже, щоночі – до десятка виїздів тільки до дітей шкільного віку, просто щоб збить температуру. До 40 градусів. Приїжджають лікарі – колять анальгін з димедролом і їдуть. Бо лікувать там нічого, якась хрєнь у повітрі – чи свинячий, чи кошачий грип – усі лікарі мовчать як партизани, але ясно, що щось є.

Причому до дорослих ще й можуть не приїхать - у мене кум з температурою лежав сам дома, до 40 піднялася – позвонив у «скору», йому сказали: «Ну приїдемо ми –і шо? Обтирайтеся водою з оцтом!» І не того, що падлюки – медики, а того, що навантаження у них афігезне, ото й перекваліфіковуються у «медиків по телефону».

 

Детальніше: Про наркотики анальгін і димедрол

У Полтаві рекламують неіснуючого іноземного жениха

Mr.Right. Фото Жаби Нагрудної

Ви бачили оці біг-борди у Полтаві? Я уже на 2 таких надибала.

Спочатку не звертала увагу на того Mr.Right. Думала, чувак – ведучий свадьб або стриптизер (судячи по псевдоніму) і рекламує свої послуги. А потім воно мене зачепило, оте «Познакомься з Містер Райт». Тим більше, що дядько на фото виглядав абсолютно нереально, і пика у нього не наша, і якого фіга мені з ним знайомитися?

Вобщем, зайшла я на той сайт, подивитися, які послуги цей Райт надає. Кажу зразу, його лічно я там так і не знайшла. Зато надибала на купу дядьків подряхлєє і не таких солоденьких.

Детальніше: У Полтаві рекламують неіснуючого іноземного жениха

Сайт – ліцо району. Огляд «ліц» Полтавщини. Частина 1

alt

Уже не знаю, чого мене понесло  подивитися, які у райцентів наших сайти, но факт залишається фактом – я там опинилася.І відразу зрозуміла, що вони – веселенькі! Ось вам огляд.

Гребінка

Мій улюблений – міський сайт Гребінки. Точніше – «городской сайт Гребенки» - вони там усі круті й «руські». Я знаю цей прикол: раз я крутий чувак у своєму селі, то говорю «по-руськи»))) но сайт хороший, пізнавальний: і пох, що поруч з церквою і бюстом якогось видатного діяча (не знаю, хто це зверху справа пришпандьорений) вилазить реклама: як накачати цицьки до 5 розміру, главне – інформаційна наповненість сайту. А вона хороша: і про посіви зерна у області, і як утримати чоловіка, щоб не пішов – вобщем, мікс на все случаї жизні. Молодці! Зачот!

Детальніше: Сайт – ліцо району. Огляд «ліц» Полтавщини. Частина 1

Мамай з брєвном. Майже по Лєніну...

alt

Я під столом!! Купила сьогодні «Полтавський вісник» А ТАМ!!!!!

Йоханий бабай!!!! Читайте уважно статтю за 18 квітня 2013 року:

«Як і завжди,  у перші погожі весняні дні у місті почалися суботники. І перший із них – великий загальноміський охопив усе місто … бла-бла-бла… до роботи долучилися й працівники міськвиконкому на чолі з міським головою Олександром Мамаєм ітд. Вони очистили від сміття Панянський узіз, Білу альтанку, Пушкарівський і гришків ліси, ставки на Половках, міський центральний пляж».

Прочитали уважно? А тепер – хоп-па!

Детальніше: Мамай з брєвном. Майже по Лєніну...

Мітинг опозиції у Полтаві

мітинг у Полтаві. Фото Жаби Нагрудної

А ви ходили на мітинг?

Воно веселе, хоча на Харківський сценарій (з перекриттям дороги трамваями і залиттям каналізацією) не тягне усе одно.  Ото тільки й того, що кріпаків - бюджетників нейтралізували на прибирання міста, щоб не шлялися по всяких заходах опозиційних і уьо)

Детальніше: Мітинг опозиції у Полтаві

У Полтаві на одного аналітика стало більше

Каплін-аналітик. Фотоколаж Жаби Нагрудної

Мєга-новина! У Полтаві відкрився аналітичний центр розвитку Громадянського Суспільства!!! Я валяюся – звучить прямо як «Інститут світової революції» чи що там було при Сталіні у Радянському Союзі?))) Подія для міста, безперечно, надзвичайно визначна.

Займаються у цьому центрі чимось важним, а саме: бувший зам-Голубоглазого, він же –  бувший керманич полтавської Совісті України, він же – бувший бандурист мочить у фекаліях свого бувшого начальника, бувшу партію і бувший елехторат.

Детальніше: У Полтаві на одного аналітика стало більше

Скарга на шкільні побори

фото з demotivators.ruПрийшов Жабі моїй лист на публікацію про вікно у шкільному туалеті.

Доброго дня. Ситуація полягає в тому, що у школі вимагають купити у клас телевізор. Звісно, що все оформиться як добровільна спонсорська допомога. Але більшість батьків проти, так як не вбачають необхідності покупки для учнів. Можливо, порадите, як скоординувати дії, щоб вирішити все мирним шляхом. Дякую.

По-перше, як каже наш мер, «Дякую за запитання!»

По-друге, шановний адресате, ти ж розумієш, що це буде моя суб’єктивна порада, і результат залежатиме від багатьох чинників.

А тепер то, що я думаю з приводу ситуації.

Детальніше: Скарга на шкільні побори

Брітні Спірс і Удав

фото з favim.ru

Пам’ятаєте, як років 10 тому американська поп-зірка Брітні Спірс заявила «А я і досі цнотлива!» Скільки було шуму у пресі з цього приводу: то підверджували, що таки ж да, незаймана і до шлюбу не буде, то її бойфренди ставали на диби: та ні, ми з нею займалися сексом! А  анекдотів на цю тему скільки.

Навіть у КВН хтось постєбался:

«Брітні Спірс - справді цнотлива! Це підтвердили футбольна команда Бразилії і Верховна Рада України».

Оце, пардон, так і само з тим, чи піде Удав у відставку. Мусолять цю тему уже 2 роки. Не встиг дядько прийти на посаду, так уже у 2011 написали: «з достовірного джерела стало відомо, що Удава знімають і присилають сюди замість нього малого Янека».

І пішло, усе по сценарію а-ля Брітні Спірс:

Одні кажуть: да, знімають! От тільки не Янека малого, а оцього, який б’є  своїх підлеглих (забула, як звуть) на його місце пришлють.

Детальніше: Брітні Спірс і Удав

Опять 35!

Сесія полтавської міської ради. Фото з сайту полтавської міської ради

Угадайте, про що я? Тобто про кого?

Правильна відповідь: про полтавських депутатів міської ради!

От не помню, чи була така фігня при Андрюші. Але при Голубоглазому на сесію міської ради з 50 обранців  стабільно ходять 34 – 36 особєй. Решта просто  хєріт сесію – а шо там робить? Руку піднімать чи шо?!))))

Що мене цікавить:

одні й ті самі депутати не ходять на сесію чи таки налагодили процес і організували «чергування»? Типу: цю сесію ти прогулюєш, а наступну – я прогулюю!

Головне, я так розумію, щоб була більшість. А раз вона набирається за участі 35 депутатів, то нафіга решту 15 додатково напрягать?

Детальніше: Опять 35!

Чей блог лучше?

alt

 

Привіт!

Розвелося блоггерів у Полтаві, ге ж?

І усі свідомі, пишуть не про себе любимих, а усьо уболівають про суспільно-гострі питання.

От я вирішила  зібрати у кучку усіх на мою думку вартих того і вирішити: а хто ж з них найкрутіший на вашу думку?

Кому найдужче довіряєте?

На чий пост чекаєте з найбільшим нетерпінням?

Детальніше: Чей блог лучше?

Почтальйон Нікіпєлов і 3 конверта для нашого мальчика

Привіт-привіт! День пройшов для моєї жаби не даремно! Бо є у болоті новий герой – ним став Віталій Нікіпєлов і його хіт «3 листа меру»! Бурхливі оплески!

Подивилася я це домашнє відео. От я, звісно, не Кіркоров, но голубенька «кофточка» ще й на сірому фоні мене роздратувала.  Ну дуже вже унило виглядає. Трошки оживляє картинку улибка Нікіпєлича, як у чеширського кота, а от анекдот про Сталіна, який він цитує «для разогрєва публіки»  має й інший варіант.

Детальніше: Почтальйон Нікіпєлов і 3 конверта для нашого мальчика

Полтавський ЦУМ і Злато Місто – надо менше спать

Я дуже занята людина, щоб там про мене не казали.

фото з сайту tecom.com.uaВирватися у магаз потинятися пялитися на вітрини мені дуже складно. У будній день ніяк, у вихідні – тільки вранці. Бо потім: готувать жратву, убирать, подивитися на дитину, якою я фактично не займаюся серед тижня, приділити увагу Шреку, яким  також фактично не займаюся серед тижня і тд. І саме через це я уже місяць не можу купить банальні речі: сукню і білий лівчик, пардон.

Який дибіл придумав, що у вихідні дні магазини мають працювати з 10 години? Мужик, причому ледачий, однозначно, це придумав. Впринципі, хід його думок мені зрозумілий: вихідні, люди сплять довго, потім неквапом виходять у магазини. Може, дядьки так і роблять: подрихнув до 10, пожрав, випив пива і далі лежить пере теліком.

Детальніше: Полтавський ЦУМ і Злато Місто – надо менше спать

Жіноча самооборона по-полтавськи

фото з dynamo.uaБорцовськими видами спорту я захопилася у шкільні роки бо була боягузкою.

Щоб не боятися іти додому після другої зміни  (18 година вечора узимку – і мені було страшно) пішла у 9 класі на вільну борьбу у «Спартак» до Вови Кочерги. Те, що воно не то що я шукаю, зрозуміла уже через кілька місяців.

Ну шо тендітній дзєвочці робити у вільній боротьбі, де усе вирішує вага? Більше сала – більше шансів на перемогу. Вправи на качання шиї мені теж не подобалися, я боялася, що скручу її собі нафіг та й тренував Кочерга нас слабо – ми ж «баби». У вічі він нам цього не казав, дякую йому велике, но воно понятно було по його ставленню до тренувань. Вобщем, пів року я там побула і пішла на дзю-до. Група розпалася, здається.

Головне, що  додому о 20 годині мені уже було не страшно іти самій - і то добре)))

Детальніше: Жіноча самооборона по-полтавськи

Нардепи Бублик - Дай і Каплін - Рятуй

Фото з сайту poltava.pl.ua

Вас ще Бублик не задовбав  своїми благими діяннями? А Каплін – своєю боротьбою проти місцевої влади?

Бублик відкрив громадську приймальню,

Бублик організував свято,

Бублик вручив діткам снікерси (на фото),

Бублик – туди, Бублик – сюди.

Каплін – інша специфіка:

«я візьму за петельки владу»,

«я прижену депутатів у двори»,

«я позиватимуся»

«я – Президент Полтави!»

Якщо коротко охарактеризувати їх роботу з виборцями, то: Бублик – Дай і Каплін – Рятуй.

Детальніше: Нардепи Бублик - Дай і Каплін - Рятуй

Момотом фотку не іспортиш

alt

Понесло мене на сайт облради – хоч убийте, уже й не помню, що уже там шукала, про усе забула бо побачила Його!! Івана Момота!! Відразу у 14 екземплярах на 1 сторінці – щоб не мало!

Детальніше: Момотом фотку не іспортиш