Життя Полтави

Матковський іде у Верховну Раду!

фото з сайту kolo.poltava.ua

Лічно для мене – новина дня! Я такого від екс-мера не чекала. Думала, Матковський тільки міським головою хоче бути і на Верховну Раду його амбіції не простягаються. А почитала оце бла-бла-бла у Вечірці (соррі, Брусенський, ти не винуват!) про «якщо зможу виконати обіцянки – то піду в депутати» (ага-ага, а якщо не зможу - то не піду))))) і мені усе дійшло!

Екс-мер буде депутатом Верховної ради і вони дружно з чинним Голубоглазим будуть работать на благо Полтави! Я ржу під столом!!)))))

А взагалі – воно прикольно! Якщо вигорить, то Екс стане крутішим, ніж наш Чинний Голубоглазий. Це я аналогію з Кукобою, царство небесне, проводжу. Пам’ятаєте ж як він колись стояв перед вибором: крісло мера чи депутатство у Верховній раді. І обрав останнє. Тому й висновок зробила, що нардеп – це круче, ніж мер.

Взагалі-то я у політиці тупа, як і більшість українців. Оце мене днями просвітили, що у Полтаві буде 2 виборчих округи, усього по області – 8. Отже, міські жителі виберуть 2 депутатів з 450, жителі області – ще 6. Вроді би так, бо я плутаюся. І один з 2 нардепів, яких виберуть полтавці, я думаю, буде Матковський, інший – хтось з ГМО «Моя Полтавщина» бо інші, якщо й випливуть до 31 липня, не на слуху.  А ми ж усі знаємо: хороший кандидат – той, який уже добре намозолив людям очі.

 

Ну от збуди полтавця вночі і попроси назвати прізвище якогось кандидата у депутати. Крім матюка, скажуть: Залужний-Макар (вони мені як одне ціле), Матковський. Якщо добре ущипнуть сонного, згадає Асадчева, Бублика, Деркач. Підзатильник спящому – і назве Тетяну Корост (за умови, що розбужений нами родом з Котельви). Ви, до речі, знали, що Котельва входить у Полтавський МІСЬКИЙ виборчий округ? Бо я не знала. І так від Полтави тільки 2 депутата буде, нафіг ще Котелевських виборців сюди вмішувати?! Кстаті, особисто я б за Корост проголосувала, якби її син колись не програв у карти колгосп, де мої родичі працюють – я отаке не люблю.

Вобщем, думаю, двох з цієї кагали й оберуть, а інші претенденти – то уже так, вийдуть кістки розім’яти й себе показати. Хі-хі, згадався чомусь Василь Ковальчук – як він розім’явся у Києві нещодавно)))

П.с. Поможіть придумать Матковському якийсь псевдонім. Бо якось аж незручно: Мамая Голубоглазим назвала, а екс-мера отак фаміярно по прізвищу називаю)))

П.п.с «Половинку» не пропонувать! Уже неактуально.

{fcomment}