Життя Полтави

Красуня Полтави, Королева Полтавщини, тьолочкі та Бублик замість авто

Це

 

От тіко не надо казать, що вони не тьолкі!

Самий настоящий "коров’ячий базар" оті конкурси краси: Міс Цицьки, Міс Стегна ітд.  Чи думаєте, якщо тьола на каблуках і у трусах відкриє  рот у одному  з конкурсів  для відповіді на інтелектуальне питання: «Що Ви зробите, якщо виграєте конкурс?» то це дасть змогу оцінити її розумові здібності?

Шось я слішком возбуділась… Не люблю конкурси краси, хоча сама свого часу так само гацапєріла по сцені у купальнику з бльосткамі))))))  Но я про це уже писала.

 

У неділлю у Полтаві обрали зразу 2 красавиць:

Красуню Полтави та Королеву Полтавщини.

 

 

Мене лічно, як жабу, порадувало, що на обох конкурсах біляві тьолкі обрали у якості вечірніх суконь однакові зелені комбінашки з рюшами – мій любимий колір! На обох красавицях оте «ісподнє» поганенько сиділо – бюсту не вистачало у дівчаток. Але плаття  одній з них принесло удачу, вона стала королевою. Інша не стала.

фото з сайту kolo.poltava.ua фото з сайту kolo.poltava.ua

Но главна інтрига була з винагородою!

фото з сайту kolo.poltava.ua

 

 

Я точно пам’ятаю, що Ромаскевич (організатор "Красуні", той, хто  справа з червоними трояндами) обіцяв, що «розкрутить» нашого Голубоглазого на машину – супер-приз. І нічого! Воно-то з одного боку і правильно: не проголосували місяць тому за Залужного – Макара – Бублик вам з букетом замість машини від ГМО "Наш дім Полтава"! (Це я про нардепа Бублика, який ощасливив своєю присутністю конкурс - он він,зліва, з корзиною).

Но шкода дівчат,  от чисто по-женскі шкода. От якби вибори - трішки пізніше були, у січні - була б машина може їм на приз. А так, після виборів...Зажав авто Голубоглазий (((

{fcomment}