Життя Полтави

Полтавський ЦУМ і Злато Місто – надо менше спать

Я дуже занята людина, щоб там про мене не казали.

фото з сайту tecom.com.uaВирватися у магаз потинятися пялитися на вітрини мені дуже складно. У будній день ніяк, у вихідні – тільки вранці. Бо потім: готувать жратву, убирать, подивитися на дитину, якою я фактично не займаюся серед тижня, приділити увагу Шреку, яким  також фактично не займаюся серед тижня і тд. І саме через це я уже місяць не можу купить банальні речі: сукню і білий лівчик, пардон.

Який дибіл придумав, що у вихідні дні магазини мають працювати з 10 години? Мужик, причому ледачий, однозначно, це придумав. Впринципі, хід його думок мені зрозумілий: вихідні, люди сплять довго, потім неквапом виходять у магазини. Може, дядьки так і роблять: подрихнув до 10, пожрав, випив пива і далі лежить пере теліком.

 

Я – жінка і жосткий жайворонок. Мені хоч будень, хоч вихідний, я прокидаюся о 6 ранку. У вихідний можу «повалятися» до 7. До 9 ранку сьогодні я уже встигла накормить родину, укласти волоси і трішки поприбирать. У проміжку, який у мене залишився до початку готовки обіду (це з 12 години) я вирішила вискочить по ті грьобані шмотки, бо потім уже не вирвуся стопудов, увечері у неділлю у мене уже робочий день понеділковий фактично починається.

Те, що ЦУМ відкривається о 10, мені дуже незручно, краще б о 9 годині. О 10 продавці все-одно сонні чухаються, пьють каву, і я їм дуже заважаю зі своїми «покажіть-дайте». Вобщем, я дала їм фору у 30 хвилин, щоб вони прокинулися. і усе-одно, потрібні мені відділи суконь і білизни о 10 годині 40 хвилин були закриті. Уроди. 40-хвилинне запізнення. За шо вам гроші платять?!

Чого я на роботі з 8 30 і до «побєдного», а ви, у єдиний день, коли я можу вам, сукам, допомогти на бонуси заробить, десь лазите? Ну не можу я у будній день вирватися тинятися по магазинах!

фото з сайту kolorit-plus.com.ua

 

У «Злато місто» аналогічна ситуація. 11 година. Уже годину, яку повинні працювати, але майже усе закрито. Людей там много було таких як я, яким надо було зробити покупку, просто тиняються, поглядають на двері зачинені.

Уроди і падлюки. Працюєте для ледацюг-домогосподарок, які цілими днями ніхєра не роблять,  тіко шмотки міряють.  Мої 550 на сукню (я її уже навіть міряла тиждень тому і прийшла тільки заплатить гроші) і 200 на бюстгальтер сьогодні пройшли повз вас.

А це до теми: Все продавци - сукі. Типу для обєктивності роблю ссилочку))))

{fcomment}