Життя Полтави

Почтальйон Нікіпєлов і 3 конверта для нашого мальчика

Привіт-привіт! День пройшов для моєї жаби не даремно! Бо є у болоті новий герой – ним став Віталій Нікіпєлов і його хіт «3 листа меру»! Бурхливі оплески!

Подивилася я це домашнє відео. От я, звісно, не Кіркоров, но голубенька «кофточка» ще й на сірому фоні мене роздратувала.  Ну дуже вже унило виглядає. Трошки оживляє картинку улибка Нікіпєлича, як у чеширського кота, а от анекдот про Сталіна, який він цитує «для разогрєва публіки»  має й інший варіант. Після смерті Сталіна у його заповіті знайшли 2 конверти.

На першому написано: «Відкрити, коли буде погано». Відкрили, прочитали «Валіть усе на мене»…

На другому конверті написано «Відкрити, коли буде дуже погано». Відкрили, там написано «Робіть усе, як я».

Зовсім інший смисл на відміну від того варіанту, що він розповідав, ге ж?

Крім анекдоту запам’яталася цифра про міський бюджет розміром у 2 мільярди, якісь борги у 10 мільйонів і суворе попередження наприкінці виступу: «Ану, виконуй передвиборчу кампанію, бо полтавці усьо бачать!».

От як на мене, то чогось у цих 2 хвилинах не вистачає. Треба б якусь діаграмку рівня життя полтавців за минулі 2 роки навести, спец-ефекти й Малініна з подтанцовкою всунуть, бо виборець нинче балуваний пішов – інформацію краще «хаває» під музичку…

Хоча сама ідея відеозвернення хороша. Шо укинуто у Інет – то не вырубишь топором! Аж я захотіла звернутися до кого-небудь))

П.с. Як же ж важко себе знімати! Корона налізає на очі, ще й дитина сидить і рже поряд. Отака нелегка доля телезірки…

{fcomment}