Життя Полтави

Опять 35!

Сесія полтавської міської ради. Фото з сайту полтавської міської ради

Угадайте, про що я? Тобто про кого?

Правильна відповідь: про полтавських депутатів міської ради!

От не помню, чи була така фігня при Андрюші. Але при Голубоглазому на сесію міської ради з 50 обранців  стабільно ходять 34 – 36 особєй. Решта просто  хєріт сесію – а шо там робить? Руку піднімать чи шо?!))))

Що мене цікавить:

одні й ті самі депутати не ходять на сесію чи таки налагодили процес і організували «чергування»? Типу: цю сесію ти прогулюєш, а наступну – я прогулюю!

Головне, я так розумію, щоб була більшість. А раз вона набирається за участі 35 депутатів, то нафіга решту 15 додатково напрягать?

 

Сумно й не цікаво ці сходки проходять. Помните, сесії при Андрюші? Коли пам’ятник Мазепі обговорювали на сесії?))) Ото були часи…

А тепер – сонне царство. Навіть Шамота, і той кураж утратив. Он у Верховній раді що твориться! А у нашому болоті скукотіща: бюджет-турбота-видатки-тішь-да-гладь…Хоч би Капліна вже запустили на арену чи шо…

П.с. Звонить мені подружка. У неї у міськраді папа або мама (це я зашифровую, щоб не упізнали її)  депутатом працює: «А ти знаєш, дитячу поліклініку з Центру перенесли на Леваду! Робіть щось!» (це вона мені, щоб я щось робила). Я уміляюсь. У тебе ж папа (або мама) депутат міськради – хай робить щось, там депутатські запити чи шо вони ще можуть зробить? Нє! Навіть думки не виникло у дзєвачки, що її папа (або мама) можуть вплинути на ситуацію… А якщо не можуть вплинути – то нафіг і ходить на сесії?

{fcomment}