Життя Полтави

Мітинг опозиції у Полтаві

мітинг у Полтаві. Фото Жаби Нагрудної

А ви ходили на мітинг?

Воно веселе, хоча на Харківський сценарій (з перекриттям дороги трамваями і залиттям каналізацією) не тягне усе одно.  Ото тільки й того, що кріпаків - бюджетників нейтралізували на прибирання міста, щоб не шлялися по всяких заходах опозиційних і уьо)

Мітинг у Полтаві. Фото Жаби Нагрудної

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мєнтов повно, автобусів нагнали на пішохідну Жовтневу – типу, щоб мітингувальникам «no pasaran!» зробить. Кролика зустріла у Корпусному парку. Мітинг у Полтаві. Фото Жаби НагрудноїГрьобана Кофішка на Жовтневій теж порозкладала інструменти й залізо кругом- для важчої «проходімості» я так підозрюю, якийсь божевільний митець виставив лоточки з товаром – типу: ітиме мітинг – мо, хто щось купить… вобщем, ужас-ужас.Мітинг у Полтаві. Фото Жаби Нагрудної

 

А главна новина дня – Кличка не буде!

А народ його жде, я пройшла по натовпу послухала хто що каже – то найдужче Вітальку ждуть. Нє, обійдетеся Сєньою, Капліним, Бубликом, Тарасом – ті у перших рядах. Весьолі такі, з елехторатом спілкуються. Народу, кстаті, много, з прапорцями, у вишиванках. І прапор отой огромний – дуже патріотично, мені понравилося. Хоча смішно трохи як вони дитячими ніжними голосками кричать «Смерть ворогам» - якось не то.

Мітинг у Полтаві. Фото Жаби НагрудноїНа мітинг я не осталася. Мені туфлі нада сьодня купить весняні. То справді треба.

П.с. А поки йшов мітинг у Полтаві активно працювали комунальники - ніколи по всяким заходам шастать, нам у городі порядок наводить нада!!))))

 

 

 

 

 

 

 

{fcomment}