Життя Полтави

Сайт – ліцо району. Огляд «ліц» Полтавщини. Частина 1

alt

Уже не знаю, чого мене понесло  подивитися, які у райцентів наших сайти, но факт залишається фактом – я там опинилася.І відразу зрозуміла, що вони – веселенькі! Ось вам огляд.

Гребінка

Мій улюблений – міський сайт Гребінки. Точніше – «городской сайт Гребенки» - вони там усі круті й «руські». Я знаю цей прикол: раз я крутий чувак у своєму селі, то говорю «по-руськи»))) но сайт хороший, пізнавальний: і пох, що поруч з церквою і бюстом якогось видатного діяча (не знаю, хто це зверху справа пришпандьорений) вилазить реклама: як накачати цицьки до 5 розміру, главне – інформаційна наповненість сайту. А вона хороша: і про посіви зерна у області, і як утримати чоловіка, щоб не пішов – вобщем, мікс на все случаї жизні. Молодці! Зачот!

alt

 

 

Лубни.

Гарний сайт.

Якщо на гребінківському зверху було зображення пам’ятника, то на лубенському – у дядькові зверху сторінки я інтуїтивно упізнала мера міста! Звісно, не мій улюблений Вася Коряк (той був дууууже харизматичний), но цей теж нічого.

І новини є, і реклами цилюліту, слава богу, немає, і діалог з народом. Молодці. Теж зачот!

 

 

 

 

 

 

alt

Миргород

Під стать Лубнам – Миргород.

Що зовні, що по наповненню. Одна й та сама контора, мать, робила. І гарно зробила! Мені понравилося.

Отак і мають виглядати сайти міст. Інформації багато, свіжа – МО-ЛОД-ЦІ! Мої фаворити, цьом-цьом!

 

 

 

 

 

alt

Кобеляки.

Ввела у пошуківець. «Кобеляки. Офіційний сайт міста» так воно мені видало штук 12 різних сайтів, один красивіший за інший. Ось вам 2 мої улюблені на вибір: я їх назвала «Вогненні Кобеляки» і «Кобелякі будущєго». Перший, той що у вогні – неофіційний, україномовний, зверху -  цитата мануального терапевта Касьяна: «Москва і Київ нам до с…ки, столиця наша - Кобеляки»)))) Усі усе поняли?

 

alt

 

 

Другий сайт – той, що на русському пописано, з хмарочосами (а шо, ставлення до столиці он ще Касьян нам розтлумачив)) і рекламним апендицитом на першій сторінці) мені не сподобався. Нещиро, не по-українськи. Фе.

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Котельва

Котельва у натуральну величину!

Така назва сайту! Але стєбацца навіть не хо – дуже елегантне оздоблення, навіть не читаючи, отримуєш задоволення просто від перегляду сторінки. Аж жаба мене задавила – такий красивий сайт)) Спокійний, не метушливий: довідочка, контакти, історія – інфа раз у 2 тижні нова з’являється, а більше й не надо. Куда його спішить? Медитація і релакс.

 

alt

Гадяч!

Угадайте, хто очільник міста?) Правильно! Женщіна!

Того й сайт такий усі-пусі)

Дуже мене радує, коли при владі жінка і у новинах морди не дядьків плюгавеньких у піджаках, а фото жінок з зачісками і у кофтах з рюшами.

І ще «плюс» Гадяча – є англомовна версія сайту! Для іноземних гостей. Отак! Тож Wellcome to Gadyach! Молодці!

 

 

 

alt

 

Пирятин

У Пирятині чоткі пацани, ніяких «рюшиків-бантіків».

Офіційний сайт – кирпичного кольору і такої ж чоткої структури: новини, дядьки на трибунах, офіційна інформація, довідка – дуже добре.

 

 

 

 

 

 

 

 

А для всякої гопоти пирятинської – ось вам версія міських новин на іншому сайті: від «Суровые пирятинские поезда ездят даже по асфальту» до  відео про генепальне прибирання міста з пациками у трусах у головній ролі.

Ну і  підсумки місячника боротьби з алкоголізмом. Новини для усіх! Нормальок!

alt alt

 

alt

 

 

Диканька

Думали, Диканька – це Бузковий гай? Їжте печиво «Тук» – і станете як отой бронзововий дядько у червоних трусах. Хоч українською, хоч російською. А для тих, хто зовсім не гребе – ось вам же ясно написано: Dikanka сайт нашего города! Шо не ясно?)

 

 

 

 

 

 

alt

 

alt

Зіньків.

Снимаю шляпу!

Перед тим, хто придумав назву сайту «Зіньків-city»!

У мені підняв голову прєпод англійської і підказує, що навіть наша Полтава на «сity» не тяне, не то шо Зіньків, але хай буде – не тільки у Кобеляках люблять люди своє місто, мо, колись Зіньків стане мегаполісом – «city»!

Хороший сайт, новин трохи є, трохи реклами, присвята Зінькову зверху.

 

А найдужче мене вразила реклама оцих зіньківських гопніків – музикантів, мабуть, бо STUDIO написано. Видно зразу – серйозні пацани.

 

alt

 

 

 

Велика Багачка

Ну все тут. Тут буквально на сайті все. Саме важне у верхній строчці меню:

розклад руху транспорту, телефонний довідник, програма передач, нарощування нігтів. А шо? Великобагачанки без нарощених нігтів нікуда)))Загалом, хороший сайт. Герб – зліва, пам’ятна камінюка – справа. Ну, і звісно, інформація про курси валют і пам’ятник Гоголю. Як без них?

 

Усьо, малята. Решта сайтів – пізніше. Бо уже перед очима як блохи стрибають ті сайти. Ще сплутаю Лохвицю з Хоролом і місцеві діджеї приїдуть розбиратися)))

{fcomment}