Життя Полтави

У Полтаві рекламують неіснуючого іноземного жениха

Mr.Right. Фото Жаби Нагрудної

Ви бачили оці біг-борди у Полтаві? Я уже на 2 таких надибала.

Спочатку не звертала увагу на того Mr.Right. Думала, чувак – ведучий свадьб або стриптизер (судячи по псевдоніму) і рекламує свої послуги. А потім воно мене зачепило, оте «Познакомься з Містер Райт». Тим більше, що дядько на фото виглядав абсолютно нереально, і пика у нього не наша, і якого фіга мені з ним знайомитися?

Вобщем, зайшла я на той сайт, подивитися, які послуги цей Райт надає. Кажу зразу, його лічно я там так і не знайшла. Зато надибала на купу дядьків подряхлєє і не таких солоденьких.

 

Вобщем, так: оця хрєнь на біг-бордах – реклама міжнародного сайту знайомств. Виключно для дівчат, жодного оголошення від іноземки, яка хоче українця за чоловіка, я там не знайшла.

altЩо пропонують:

Парочка щасливих історій кохання з солоденькою фоткою а-ля «дідусь і онучка». Парочка відео наших жінок – розказують, які вони успішні, і яким має бути їх обранець (причому відео женихів, які про себе розповідають - немає).

Ну і, власне, женихи, розбиті для зручності по категоріях.

Категорії женихів:

Творчі особистості, Автолюбителі, Комп’ютерщики, Поціновувачі духовної їжі, Любителі свят та насолод (як вам?!)

Бадьорі (угу, труха ще не сипиться, і пересуваються без інвалідного візка, судячи з фоток)

alt

Веселуни, Домовиті,

Жокеї (Чого їх у окрему категорію? Наскільки вистачає моїх знань, почерпнутих з Діка Френсіса, більшість жокеїв – маленького зросту. Мабуть, щоб женихів не ображать, назвали їх дипломатично - «жокеї»)

Ті, що володіють східними єдиноборствами (дякую від імені усіх жінок за попередження)

Любителі ігр (щоб це не означало… отой  дядько на фотці з бородою – так узагалі ховайся…любитель ігр… йоханий бабай! не дай боже з таким "погратися")

Кіно- й меломани, Власники домашніх тварин (знову по-збоченому звучить)

Компанійські, Спортсмени,Мандрівники

Незвичні (це так збоченців, мабуть, щоб делікатно)

Окрім фоточки гидкої якості, яку вони виставляють, щоб жінка там бува чого не роздивилася і не злякалася завчасно, про жениха дається ще мінімум інфи:

Колір очей та колір волосся (я вас умоляю, кому це важливо?)

Сімейний стан (причому наявність дитини не вказується, а женщінам це якраз найважливіше)

Країна проживання (хоч щось корисне)

alt

От не знаю, як вам, а якби я збиралася туда заміж, то нахєра мені їхні колір очей-шевелюри?

Вказуйте вік (бо там дядькі від 50 і до 90 років на фотах), ріст, вагу, наявність захворювань (бо у тих дідусів 70-річних їх напевно цілий букет), рід занять, метраж квартири (або розмір зарплати, або марку авто). Чи дівчата мають клюнути на те, що у лисого діда голубі очі і що він «любитель ігр»?

Ну і щоб уже точно зацікавити, виставили фотку (ось вони на фото, голубки) найромантичнішої пари, яку вони познайомили… ноу комєнтс… там шалене кохання…це ж очевидно...скільки там десятків років різниця? 30 років, мабуть, точно є...

А найдужче мене таки розчарувала відсутність Містера Райта, ясно ж написано на біг-борді: "Познайомся з Мр. Райт". Я зайшла - його нема. Брехуни.

 

 

П.с. Но! Розкажу вам таки щасливу історію шлюбу з іноземцем.

Бабусина подруга, Ларіса, якась чи-то танцорка, чи-то співачка з Санкт Петербургу, їй близько 70, умудрилася 50 років тому вийти заміж за голандця. Вобщем, бачила я її, коли вона приїжджала у гості років 5 тому. Чоловіка благополучно Ларіса свого ухайдокала, помер давно, сама і досі говорить російською, голандців "строїть" – це я  своїми очима бачила: вони їй: «Ларисо, асимілюйся з нами, у тебе ж діти голандці», а вона їм – «Нєт, я – русская!» Абсолютно щаслива бабця. Так що - можливі варіанти й з хеппі-ендом)

І ще одна моя подруга. на початкуі 90-х танцювала у кабаре десь на Сході (забула країну, там, де усі з автоматами калашнікова). Не стриптиз, а щось таке, з пір'ям у попі й на голові. знайшла собі там супружніка (от не помню національність, але країна, де збройний конфлікт і оті автомати в усіх) і уже 20 років живе з ним. Очень даже прекрасно живе. коли приїжджають у полтаву - я спостерігаю за нею прискіпливо, видно, що жінка не обіжена, хоча зовнішність її чоловіка мене трохи того...лякає.

{fcomment}