Життя Полтави

Про наркотики анальгін і димедрол

фото з dok.znaimo.com.uaНу усі ж знають про те, що якась інфекція ходить і людей валить на тиждень з температурою?

Моя знайома- медсестра на «швидкій», каже, щоночі – до десятка виїздів тільки до дітей шкільного віку, просто щоб збить температуру. До 40 градусів. Приїжджають лікарі – колять анальгін з димедролом і їдуть. Бо лікувать там нічого, якась хрєнь у повітрі – чи свинячий, чи кошачий грип – усі лікарі мовчать як партизани, але ясно, що щось є.

Причому до дорослих ще й можуть не приїхать - у мене кум з температурою лежав сам дома, до 40 піднялася – позвонив у «скору», йому сказали: «Ну приїдемо ми –і шо? Обтирайтеся водою з оцтом!» І не того, що падлюки – медики, а того, що навантаження у них афігезне, ото й перекваліфіковуються у «медиків по телефону».

 

 

Раз таке діло, пішла моя мама у аптеку, хотіла купить той анальгін з димедролом про всяк випадок– якщо «скора» тіко його коле, нашо машину ганять, самі за потреби зіб’ємо температуру. Так їй не продали. Бо це наркотичні препарати.

Аптекарша розказала мамі: минулого тижня прийшли 2 мєнта у цивільному, здійснили контрольну закупку того анальгіну-димедролу, і оштрафували на 5 тисяч гривень аптекаршу молоденьку (з зарплатою у 1 тисячу гривень) за те, що їм його продала! Наркотичний препарат!

От я валяюся! То марганцовку у аптеках масово поховали – бо наркотік! То коли соду купуєш у магазині на тебе косо дивляться продавці. Тепер лікарство собі не купиш! У мене знайомі колись хворій на рак матері, царство небесне, купували знеболювальне у наркоманів, бо лікарі виписували малі дози, тільки добові, навіть на 2 дні за один раз не давали, і треба було по них щодня за 40 кілометрів у город з села їздитт і 2 години у черзі стоять а це – залишити без ліків людину на півдня з болем.

Боряться вони з наркоманією! Чи ті не знайдуть собі рецепта дози?! Ми з колегою колись надибали на якийсь наркоманський форум: «До миючого засобу для посуду щедро додайте кислоту для чистки труб, не скупіться і не використовуйте закваску повторно…» Блін! Як кулінарна книга читається!(((

А ми тепер через дурість мєнтов, пардон, вони ж тіко виконавці. через дурість тих, хто їм наказує це робить, залишимося без жарознижуючого у розпал вірусних захворювань. Капець((( Главне, колись мєнтам теж припече – і попруться по потребі собі купувати ліки у ту саму аптеку. У цивільному одязі…

{fcomment}