Життя Полтави

Попотіть разом з виборцем

фото з сайту kolo.poltava.ua

Пішла зранку на базар за клубникою. Перший раз оце купила її у цьому році. така радісна підхожу з корзинкою до підземного переходу. Чую – Мамай десь поруч говорить.

Дивлюся, а він біжить по проїжджій частині попереду колони діток-спортсменів. У футболці под цвєт глаз. На пузі цифра якась, мабуть "№1",  я не роздивилася, але ж поки що він у нас цей "Намбер Ван". Вобщем, красота. Біжить і шось говорить голосно так, що аж мені на тротуар чути уривки фраз. якісь розпорядження давав. І поки колона бігла, я ішла у одному з ними напрямку від Башні до Котлярика  мимоволі бо мені по дорозі було.

 

Загалом, понравилося. Попереду – Голубоглазий і учителі. Підстраховують попереду й позаду колони ДАІшники, позаду – "Швидка допомога" і машина з начальником управління спорту чи якось так. Тьотя якраз біля мене проїжджала, я почула «Да-да, «Скора» уже їх підібрала» Я так розумію, хтось цю дистанцію фінішував у машинці з червоним хрестиком. По обидва боки дороги столики з стаканчиками з водою для учасників пробігу виставили. Дітей фактично з усіх 4 сторін страхували.

То є зер гут. І нічого страшного з ними не станеться, якщо кроси хоч 2 раза на рік з мером бігатимуть або на веліках під прапорами «Партії Регіонів» їздитимуть.

Взагалі, ідея просувати спорт хороша з усіх боків. Як би я не ставилася до Партії Регіонів, але оті регулярні масові велопробіги , які очолюють  Пархоменко і Деркач – це дуже-дуже добре. І пофігу, що там прапори синенькі теліпаються на веліках. Організовано дітей - підлітків-дорослих зібрати і покатати з пользою по історичних місцях району, показати їм конів (десь у них зупинка на кінній базі є у маршруті), нагодувати кашею, це усе з підстраховкою медичною і ДАІ –ніхто цього крім власті чинної організувати не зможе. Чому? Освітяни таку організацію просто не потягнуть - вони по часті конурсів поробок і концертів виступають. А опозиційним партіям ніхто не дасть організувати таке – палки у колеса пихатимуть ті самі освітяни-даішники-чиновники усіх рангів. Тіко у власті власті (отака тавтологія) організувати подібний захід, але ж для цього потрібне їхнє бажання!

Слава богу, останні 2 – 3 роки почали кататися й бігати, я б і свого малого так зі Шреком у колону веліків відправила б, як підросте трохи. Сподіваюся, не покинуть до того часу цю ініціативу. Крім того, воно ж фінансово не особо затратне, я так розумію. Треба тіко виділити день свого дорогоцінного часу і не у галстуку-туфлях-костюмі зявитися привітати колону спортсменів, а узяти і з ними побігати-похекати-попотіть. Очень це діло людей зближує.

Бо уже ж «екватор» я так розумію, полтавська власть перетнула. Чи півтора, чи два з половиною роки до виборів залишилося – пора бігать. Та й «синенькі» на президентські вибори уже того… повним ходом педалі крутять.

П.с. І ясноє дєло, усі пробєжки з потрійною пользою: і виборця порадувать, і "бали" собі на вибори заробить, і відволікти людей від мітингу опозиції, який випадково на сьогодні запланований. Он біля театру Гоголя уже заставили усе палатками до "Дня Європи", це щоб у Полтаві раптом опозиція не пройшлася центральною вулицею... Падлюки, вобщем.

{fcomment}