Життя Полтави

Wi-Fi у полтавських тролейбусах

фото з сайту kolo.poltava.ua

У Полтавському траліку встановили Wi-Fi. Як на мене – це мєга новина!

Купу зайців убито! Бабок-халявщиць-пенсіонерок, які катаються просто так тепер з «рогачиків» витіснять студенти з ноутбуками, які кататимуться по ділу. Дуже вигідно: заплатив 1,25 і сидиш собі десь Вконтактє скіко хочеш.

І бабло якесь капне і так креативно це виглядає що капець! Ну бешений же піар можна зробить: напхать повний тралік студентів з нетбуками і Голубоглазого туда же з жовтеньким ноутом-спадком від мера Андрюші– і усі типу їдуть разом, дружно і працюють. Наробить і поширить купу фоток а-ля Блумберг (мер Нью-Йорка, який у метро читає газетку – дуже тиражована фотка у Інеті). Тіко у Нью-Йорку – Блумберг з газетою, а у нас – Голубоглазий з ноубуком  такий прогресивний. Дарю ідею!)

От спеціально пошукала, де ще є тролейбуси з Wi-Fi.

 

 

У Макіївці (Донецьк) типу вже є, у Сумах і Кіровограді тіко сперечаються чиновники, надо воно їм чи ні. А у Полтаві УЖЕ ЇЗДИТЬ!! І скорость інету там ульотна – у мене подружка протестувала, то осталася довольна. Але про це чомусь ніхто нічого не говорить, на сайті міськради самі прилизані статті «Голубоглазий і діти» та «Голубоглазий  працює на засідачці», а про Wi-Fi ні слова. Соромляться вони цього чи шо?

Підслухала вчора розмову 2 кондукторш. Одна їздить по маршруту Левада – ГРЛ. За 8 годин роботи заробила 150 гривень. Інша їздить по «крутому» маршруту – «Інститут зв’язку - Центр» чи якось так, підслухала з усіх сил, але ж підійти ближче не могла щоб не порушить конспірацію – так інша кондукторша 600 гривень за той самий час заробила.

З такими заробітками надо отому «ГРЛ - Левада» логотип «Wi-Fi» не маленькими буквами у куточку ліпить, а (мені підказують) усю бокову стіну розмалювати цим написом!! Прекрасна альтернатива збільшенню плати за проїзд, но , боюся пох…ят це діло… Мабуть, дуже мала ціна питання, нема великого зиску а отже, нафіг і займатися?

alt

 

Блумберг у метро

 

фото з poltava.pl.uaГолубоглазий у тролейбусі. Ну ще б ноут - і почті Блумберг))))

{fcomment}