Життя Полтави

2 тижні без гарячої води. Досить скігліти!

Фото з сайту tsn.ua

То, що у владі падлюки і сволочі – це однозначно. Але, от чисто по-людськи, не завжди потоки істерик, які ми на них виливаємо, того варті.

Це я про ситуацію з відсутністю гарячої води у Полтаві. 2 тижні її нема.

Дехто кричить «Караул! Злочин! Азаров! Мамай! Усі сволочі!», їздить щодня митися до друзів, у яких гаряча вода є та громко страдає по цьому поводу у соцмережах. Мене це, вибачте, кумарить.

 

Ясно, що своя вавка болить найдужче, але чи така вже велика проблема нагріти собі воду у каструльці на плиті і помитися ? Колись же ситуацію розрулять врешті-решт! Також можна купити бойлер і купатися у кипятку щодня. Но легше стонать і вимагать, вимагать, вимагать.

Ясно, що нам держава багато чого винна: гарячу воду, безкоштовну медицину і освіту – перелік огромний. Але НЕМА! НЕ-МА! І тут дуже доречна цитата про «Досить скігліти!» І коли стане невмоготу, подумайте про:

-Крим, де не тільки гарячу, а й холодну воду дають по розкладу,

- Алчевськ, де початок опалювального сезону у грудні,

-Сільських жителів, які, щоб помити увечері ноги, відрами від сусідського колодязя її носять, потім гріють на плиті і миють по черзі у стареньких ночвах ноги: спочатку – діти, а дід-баба – останні, у брудній, але тепленькій водичці.

Може, хай туди держава кине сили на поліпшення ситуації? (Про країни третього світу, де голод, я не згадую, на погане ми не рівняємося).
Тому замовкніть! Замовкніть і не скигліть!

А для тих, хто не знає, звідки береться гаряча водичка, скидаю рецепти:
фото з сайту kolo.poltava.ua

Рецепт № 1. Берете 4 каструльки 15-літрові, наливаєте туди холодну водичку з-під крану, ставите на плиту й доводите до кипіння. Потім виливаєте її у ванну, розбавляєте холодною водичкою з-під крана = повна ванна теплої води. За потреби, можна нагріти ще 2 – 3 каструлі кипятку і долити у ванну.
Рецепт № 2. Закаляйтеся холодною водичкою як дехто з місцевих знаменитостей з голубими очима – корисно для здоров’я, і улітку якраз можна починати закалку)))

Котікі, ніхто-нікому-нічого не должен. Хочеш теплу воду – жди. Дуже хочеш – купи бойлер, слава богу, не проблема. Відсутність теплої води – це питання лише вашого бажання щось робити. Звісно, ждать і плювати у бік влади – найпростіший варіант.

 

 

 

 

 

{fcomment}