Тексти

Картка полтавчанина. WTF?!

картка полтавчанина. фото Жаба Нагрудна

What a F..ck?!

Оце перша думка, яка вискочила у голові, коли я побачила оцю штучку на біг-борді.

 

Друга думка: Нафіга мені картка полтавчанина?!

Думка намбер фрі: Російською пописано!

Думка намбер фо: Мене хочуть розвести як лоха! Вірніше, як лошицю)) Но не клюне жабка на картку))

От якщо проводити аналогію з Києвом, де запровадили свого часу «картку киянина», то це була соціальна х-ня, яка типу давала право на пільгову оплату їжі у магазині, медикаментів, обслуговування у лікарні і безкоштовний проїзд. У Києві її уже розкритикували в пух і прах, бо скуповуватися пільговики мали лише у певних магазинах, де все дорожче якраз на відсоток знижки, яку давала картка.

Звісно, мене цей напис на біг-борді заінтригував не-па-дєцкі. Но по-поганому заінтригував. Отаке інтриганство за версту воняє, пардон. Якби шось хороше – то про нього б зразу внятно розповіли, а якщо намагаються зачепить, піймать на гачок – отже, підозрюють, що по-хорошому ти на пропозицію не поведешся…

Ми ж пам’ятаємо, як свого часу наш чинний Голубоглазий взяв на облік усіх пенсіонерів у своєму ГМО Наш Дім Полтава і чим оце сектанство закінчилося? А тут якийсь невідомий розумник усіх полтавців хоче підбить на отаку хрєнь?! Мене вважає ідіоткою, яка поведеться? Та ніколи!

От зразу бачу варіанти розвитку:

-        Зберуть паспортні дані та іденткоди лохів (а інакше й не назвеш тих, хто сьогодні на отаке поведеться) і оформлять на кожного кредити.

-        Запропонують купить картку за гроші, а товар на неї будуть давать десь у офісі на Леваді – 2. (Це, до речі, найкращий варіант, бо втратиш одноразово 100 гривень – ото й уся фінансова шкода)

-        Зберуть телефони і спамитимуть не-па-дєцкі. А мій спокій мені дорогий!

Автор – хто?

Якби це була міська ініціатива – вони б писали у «Полтавському віснику», а не на біг-бордах. А якщо на біг-бордах – то чомусь у мене відразу асоціації з Андрюшою. Кольори – як у нього, но я можу помилятися, врешті-решт, я не японський школяр, якого у 1 класі вчать відрізняти 200 відтінків рожевого.

Вобщем, сподіваюся, це якась маркетингова хрєнь, на яку усі відразу заб’ють, щойно дізнаються, що воно таке. Бо якщо це вибори і людей будуть затягувать у якусь гидоту типу пайків та зомбо-фільмів, то це надо буть взагалі безголовим ідіотом, що на отаке повестися.

Так що ось моє "Фе". Хоча я могу помилятися і сама побіжу, гублячи тапки по оцю мега-хню.

Я розумію, що народу нужен новий месія, но зовсім за ідіотів нас теж тримати негарно…

До речі, все менше і менше у городі бачу пакетиків з логотипом ГМО Наш Дім Полтава у руках у пенсіонерів. Зносилися, а нових не дають. Буде вам наука!)))