Тексти

Роби як мер Славутича!

Ось знайшла інфу:

Володимир Удовіченко, мер Славутича. Фото з іanp.com.ua

29 січня мер Славутича не пустив у місто «Беркут», мотивуючи рішення тим, що у місті усе спокійно.

За неофіційною інфою 2 автобуса з «Беркутом» збиралися поселитися у місцевому готелі – усього 75 місць – вам чо, шкода? І Володимир Удовіченко (да-да, мер Славутича – однофамілець нашого губернатора) послав їх на усі веселі букви.

Інфа неофіційна, але я вірю. А ще чувак вийшов з партії Регіонів після того, як побили людей у ніч з 29 на 30 листопада. Респект і уважуха!

Чого я це пишу? А того, що пам’ятаю, як розпинався наш Голубглазий про те, як він захоплюється свої колегою – з міста Славутича. Ось і цитатку знайшла у інеті з його ранніх інтерв’ю :Олександр Мамай

– Партію «Совість України», від якої я йшов на вибори створив однофамілець полтавського губернатора. Мер Славутича обирався на цю посаду 6 разів!  Він очолює це молоде місто з дня його заснування. Сьогодні Славутич — найкраще місто східної Європи. Володимир Удовиченко є також головою Асоціації міських голів України. Для мене він – прекрасний приклад для наслідування, бла-бла-бла ітд

На випадок, якщо Славутич – то таки дуже далеко – прекрасний приклад для наслідування під боком – Кременчуцький Бабай. Він не файний чувак, але «моя єдина партія - Кременчук» і колективне звернення до Преза з побажанням перевиборів – це дуже круто. Я в восторгє.Олег Бабаєв.

І дуже розчарована. Я думала, що Голубоглазий з понятіями, ну там: пацан сказал – пацан сдєлал. Приклад для тебе мер Славутича - квиток на стіл, і построй своїх маріонеток від "Совісті" щоб вони зверненя до Преза прийняли.

Нє. На сайті міськради позорне звернення висить « … варто пам'ятати, що Віктор Янукович – легітимно обраний Президент України. Треба дочекатися чергових президентських виборів ….»

Ганьба! Офіційно заявляю: я, Жаба Нагрудна, відзиваю свій голос за Голубоглазого, який віддала йому 3 роки тому. Героям слава!