Тексти

C любимыми не расставайтесь

altОт кажуть, що час лікує усі любовні рани. А я вважаю, що це банальність і дурниця! Все залежить від ширини і глибини тої вавки. А якщо у пацієнта гемофілія – то справа взагалі погана(

От спеціально до Дня закоханих випитала по знайомих любовні історії про те , що час – херовий лікар і нєфіг було складати лапки на пузі і чекати, доки тебе полікують.

 

Історія 1.

Студентське кохання. Дівчина і 2 залицяльника. Однолітки. Перший – з її села, родини знайомі. Другий – з іншого району. Обоє її палко люблять, а вона ніяк не могла обрати. То одного обере, то іншого. А потім вийшла заміж за Першого – бо свій усе-таки. А другий, кажуть, їздив іноді за 200 км до неї у село, бродив по вулицях – ну щоб зустріти її, наче випадково! І  не зустрічав. Жив сам. Одружився  років через 15 років. Невдало.

Історія 2.

Шкільне кохання. Він її кохає, вона – думає про навчання. Прийшов з армії і по п’янці переспав з іншою (тій, яку кохав, «перепихон» запропонувати не посмів). Інша залетіла. Одружилися. І вона згодом вийшла за іншого. Якось при зустрічі зізнався матері колишньої, що і досі любить і хотів би побачитися з її донькою хоча б на годинку. А через 20 років зустрілися на весіллі якихось знайомих. Прийшов, щоб мати можливість запросити її на танець. Потанцювали. І знову розійшлися.

Історія 3.

Він їй пропонував заміж, а вона – відмовила. І він одружився на іншій, а колишню кохану – зненавидів. Живуть в одному місті. Обоє мають онуків, а він усе-одно при зустрічі плює їй під ноги, а коли вип’є, приїжджає їй до будинку і кричить у вікна: «…! Чого ти за мене заміж не вийшла?!!»

Історія 4.

Він і вона закохані. Але батьки її видали заміж за багатшого. Коханий пішов в загул, а коли отямився через кілька років, прийшов пропонувати їй тікати з ним. А вона уже була вагітна від нелюбого і вирішила залишитися з законним чоловіком. Так і живе з ним. Уже й правнуків чекають. Душа в душу. Першу любов свою вона пам’ятає – каже, добре, що не втікла тоді з ним.

(Це я спеціально вам історію з хеппі-ендом підсунула – я ж не ізвєрг псувати настрій вам 14 лютого!)))

А до чого я вела: хавайте ваші шоколадні сердечка, нюхайте троянди, які вам подарували і тримайте коханих на короткому повідку))