Тексти

Полтава бандерівська

Полтава. zhaba.pl.ua

- Ти спиш?

- Да.

- Спи. Тільки скажи, звідки родом твої батьки.

Це мені вночі стрельнуло перевірити Шрекову родословну. Застукала, як він дивився інструкції по виготовленню коктейля молотова і закралася у мене думка: «А чи він не бандерівець?»

- Батько – з Полтавсього району, мати – з Чергінова. Якщо не мобілізують – піду в партизани. Підходить тобі?

Да. Підходить. Я точно знаю, що він – за мене, а от чи він «за наших» - треба було прояснити. Бо сьогодні рідний кум звонив мені, питав, за кого Шрек (бо такий тихий омут, що й близькі не знають про нього нічого). Сказала, що за бандер.

- От я умію собі родичів підбирати! – кум зрадів. – Бо я прозвонюю своїх. Оце перед тобою позвонив у Хмельницький іншому куму: ти за наших? А він каже: я з жінкою ходив СБУ громить у Хмельнику, угадай, за кого я?

А ще кум вибачився переді мною за жінку свою, що не дуже свідома й не цікавиться ситуацією, сказав, що проводить бесіди з нею.

Це добре, що більшість моїх – за наших. І що у Полтаві майже немає ушльопків, яким у Рашку нада. От я це не розумію: любиш Росію – валі туда, нащо тут повітря каптиш? Як кажуть у Французькому легіоні: Люби Францію або геть звідси!

Люби Україну, або ПНХ!

Це я під враженням від сьогоднішнього мітингу біля облдержадміністрації. Якщо оптимістично – то тисяч 10, якщо реалістично – тисяч 5 зібралося сьогодні у Полтаві біля облдержадміністрації на мітинг за єдину Україну.

Полтава. Мітинг за єдину Україну. Авторство не знаю чиє, чесно вкрала фото.

За умови, що у нас 300 тисяч живе, то не дуже свідомі полтавці. На цьому до речі й свободівець Коба (забула як звуть цього чувака) у своєму виступі наголошував – що тільки 15 % полтавців активно щось робили у часи війни, решта – відсижувалися. Оце й зараз таке. Дуже важливо розворушити людей. Бо дуже важко це дається. Ну дуже інертні люди у нас. Чи то слів не підберуть хороших наші лідери?

Полтава мітинг. zhaba.pl.ua

Я з подружкою сьогодні на мітингу поникали по кущах трохи. Бачили чувака з обрізом. Казали, що то – свій, но стрьомно все-одно. Потім прибилися до ВДВ-шників у блакитних беретах.

ВДВ на мітингу в Полтаві. Фото zhaba.pl.ua

Я прикинулася блондинкою і спитала «А ви за кого?» Чуть не побили. Ну це добре. Дядьки 40 – 60 років з усіх районів області приїхали, подіставали старенькі берети і тільняшки. Вони за Україну. І вони мені сказали, що й братам своїм по службі, які у Росії і Феодосії,  це по телефону кажуть. Дякую їм.

За кілька метрів від них стояли молоді хлопці з  Правого сектору в касках.

Правий сектор Полтава. Фото zhaba.pl.ua

Там якийсь ВДВ-шник почав було на них гнать, но його зашугали свої ж, і нам строго сказали – що вони з Правим сектором не вороги. Молодці ще раз.

Ну а потім побачила справжню білявку. У червоній курточці сама і «пьосік» теж у червоній курточці. Теж прийшла, але не стояла, не цікаво їм.

Білявка з собачкою. zhaba.pl.ua

А Мамай так узагалі не прийшов. Хоча було б доречно. Ганьба. Ганьба! Я розчарована у мерові нашому, міг би й прийти до людей, аполітичний наш! Уже й очі його мені не такі голубі((

Такий собі мітинг. Поспівали, помолилися, що робити – так людям толком і не сказали, зате показали, що у Полтаві триколор – но пасаран! Уже це – добре. Але російську - шануємо, не притісняємо - ось доказ внизу!

Полтава толерантна. Фото zhaba.pl.ua

По дорозі додому припекло мені купити собі значок тризуб або прапор. Я б на шапці носила. Та ніхєра! Не продають ніде! Тільки у ювелірці знайшли якийсь хиленький срібний тризуб за 90 гривень, але дуже невнятний. Шрек сказав, що на 8 березня подарує мені цей, якщо кращого не знайдемо. Бо є потреба позначити собі на лобі, що я - за Україну! Щоб і зі спутника було видно москалям.