Тексти

Путін про Україну. Жаба про Путіна

Оце подивилася прес-конференцію Путіна про Україну.

alt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

От якось не схожий він мені на Путіна. Такий приязний Владімір-Владіміровіч: «Пожалуйста-пожалуйста», «как-как», «щас-щас». Як ніби не про війну, а про подарки до нового року. Абсолютно відкритий – ніякого барєру між ним і пресою – навіть стіл збоку стоїть. Руки відкриті, ноги широко розведені… гм, оце мені не подобається така поза – тіпо яйца великі й жмуть.

Але не відволікаюся від теми.

Ну ведь это же вооруженный захват власти, правда? И это же антиконституционный переворот, правда? И с этим никто не спорит!

Угу, в Росії з тобою ніхто не сперечається. Прийди у Полтаву і скажи нам то саме.

 

Журналісти віджигають теж добряче:

Из Крыма новости абсолютно различные идут. – От якраз російські новини з Криму ідуть абсолютно однакові: "бандери-нацисти зі свастикою захопили півострів і плющать людей, які стихійно організувалися у озброєні бригади і готові відстрілювати і давити танками бандерівців".

 

Янукович не отдавал ни одного незаконного приказа по  стрельбе по несчастным демонстрантам.- Та шо ти таке кажеш?! А яке ж падло дало наказ стріляти? Чи ти точно знаєш, бо російські снайпери українському Янеку не підкоряються?

 

Он и так сдал всю власть и у него не было никаких шансов переизбраться. Зачем нужно было заниматься незаконными антиконституционными действиями? – Нормально, чувак. Хай би убивця й злодій керував нами ще півроку, і це буде по-Конституції.

 

До сих пор ведь по Киеву бродят боевики в масках и с оружием в руках. – Ага, а у вас у Москві – ведмеді у валянках і з балалайкою в руках шастають.

 

Вот этими действиями они раскачали Юго-Восток Украины. – Та шо ти  таке кажеш? Скажи, ще, умнік, що й ваш «триколор» у Харкові ми самі встановили.

alt

Почему эта ситуация возникла? Она сложилась с первых дней независимости Украины. – Ану-ану. Це про те, як погано бути незалежним?

- От гад, – це моя подруга поруч теж слуха. Он Оксана Забужко сказала, що кінець Совка оце тільки-тільки зараз в Україні настає.

 

Простой украинский мужик страдал и при Николае кровавом, и при Кравчуке, и при Кучме, и при Ющенко, и при Януковиче… Зато прості російські мужики при Путіну живуть як у Христа за пазухою. Я ржу))))

 

Коррупция достигла таких пределов, каких нам и не снилось сдесь в России! (крупним планом показують здивовану морду журналіста – мабуть, уявляє страхи української корупції, бо у Путіна ж ніякого Межигіря немає, звісно.

Путин интервью об Украине.

Народ хотел перемен. Но нельзя поощрять незаконные перемены! – Свята наївність! Якщо корупція у нас «запрєдєльних величин», а мєнтам роздали зброю і сказали, що можуть законно по людях стріляти, то як по закону зняти цю владу, га?! Раптом згадалося фото печаток з виборчих дільниць, які знашли у офісах Партії регіонів – переобереш тут владу законними методами, звісно.

 

Люди требуют перемен, потому что привыкли, что одних жуликов меняют на других жуликов и проходимцев. – Угу. Як і у вас: Путіна – на Мєдвєдєва, Мєдвєдєва – на Путіна. Як таке можна терпіти?

 

Вот в Днепропетровске к власти Коломойского привели. Он уникальный проходимец – он нашего Абрамовича надул. Как говорят у нас в кругах просвещенной интеллигенции «кинул».- Хє-хє, а вас жаба задавила, бо тіко ви кидати людей можете?)))))

 

Является ли власть легитимной? Парламент – отчасти да, а остальные – нет. Знаємо-знаємо, легітимний у тебе – Янукович, який не давав наказів стріляти.

 

Есть 3 способа в соответствии с законом Украины отстранения Президента от власти (все знає, чувак матчасть вчив): смерть, личное заявление, импичмент… это сложная и длительная процедура. - Угу, складна, а враховуючи «запрєдєльну корупцію» - так узагалі піпєц-яка.

 

Это нонсенс, это сапоги всмятку! - Що це вбіса за порівняння? Це тіпо «кіт вид знизу»? І що він пальцями показує за розмір постійно? Я лінієчкою поміряла – 8 см. Це він про шо?

Владимир Путин интервью об Украине.

Регионы Российской федерации будут оказывать гуманитарную поддержку Крыму… Піздєц. Танками гуманітарну підтримку вони нам надають.

 

По поводу введения войск. Пока такой необходимости нет. – До чого тут «пока»? Тобто вона таки буде, ця необхідність?!

 

Наши учения, которые были проведены недавно, никак не были связаны с событиями на Украине. – У себе проводь те навчання. У іншу державу танками поїхали навчання проводити.

 

У нас есть прямое обращения легитимного президента Януковича об использовании вооруженных сил для защиты жизни, свободы и здоровья граждан Украины. – Знайшов крайнього – полоумного Янека. А якщо Янек попросить ядерну бомбу скинути на нас заради захисту життя і свободи українців? Кинеш, миротворцю?

 

Мы видим разгул неонацистов, националистов, антисемитов… Уті-путін… За бандерівців забув)) Так-так. У нас страшно, нєхєр сунутися.

 

А когда захватили здание Партии Регионов:  там никого не было, только 3 человека технического персонала. Инженера тут же на глазах толпы пристрелили, второго загнали в подвал и закидали коктейлями молотова и сожгли заживо. – А третього бандерівці зїли заживо!! Шо ти мелеш?!

 

И если мы увидим, что такой беспредел начнется и в южных регионах, мы (не твоє діло, брехун, що у нас в Україні робиться, у себе порядок наведи) и если они попросят нас о помощи, а официальное обращение действующего Президента у нас есть, то мы оставляем за собой право … - Ну яка нехороша людина, хоч і президент!!

 

Вот в Крыму, слава богу, нет ни одного выстрела. – Ага-ага, ну там же якби військові навчання, які не передбачають стрілялини.

 

Не можу слухати. Попью персенчику, бо уже серце болить. Що він несе? Що ринок російський постраждав, але то не повязано з подіями на Україні, то усе кляте США срочно зробило свій ринок привабливим і усе бабло інвестори перевели з Росії туда. І взагалі, найдужче постраждала Індія, а не Росія.

 

Будет ли восьмерка? Наши разговоры с этими странами носят закрытый характер и проходят по конфиденциальным линиям и я не буду обнародовать. –  Уті-путін. Морозиться.

 

И если мы примем решение о вводе войск, то оно будет легитимым, поскольку у нас есть обращение легитимного президента. – Гад! Уже третій раз сказав про те звенернення, яке Янек робив з наручниками на руках. По Росії катайся легітимно на танках, якщо народ це ковтає, а нам така легітинмість – до дупи!

 

У нас гуманитарная миссия. Мы не претендуем, чтобы кого-то порабощать, комуто диктовать чтото. – Танки – то гуманітарна місія? Путін!! Ти танки ввів у країну нашу!!!!

 

Они (Европа) поддержали вооруженный захват власти. - Я ржу. Бруківка, палиці і коктейлі молотова – збройний захват)))

Крымчане создали комитеты самообороны и захватили все обьекты.-  Бляяя, у Києві 3 місяці бруківкою кидалися і молотовими, а кримчани за день озброїлися автоматами. Пиздець.

Самооборона Крыма

Вы говорите, что все обьекты захватили люди в форме российских военных? В магазине полно формы, купите любую. Это не российские солдаты, а силы местной самообороны. – Ну як так можна нагло брехати?

 

Посмотрите, как хорошо были подготовлены люди в Киеве – их готовили на военных базах в Литве, Польще и в Украине, они как спецназ. – Я просто ржу)))

alt

Мы не будем воевать с украинским народом…(І уже через секунду): но если мы примем такое решение… Нє ну ти за базар відповідай!!

 

Янукович же не отказался подписывать соглашение с ЕС! – Та ти шо?! А українці дурні, все не так зрозуміли просто і на майдан пішли на 3 місяці й під кулі полізли!!!

 

Оцього чувака постійно показують. Він спить з відкритими очима. Я ржу))

alt

Журналысти: Русскоязычное население на западе Украины – они  там голову поднять не могут! Как наша страна может им помочь? – Це піздєц. Танками туда, як же інакше гуманітарну допомогу надавать??

 

Вобщем, Путін, брешеш, як Троцький. Бог покарає. Горітимеш у пеклі. А запалять тобі багаття коктейлем молотова.