Тексти

8 березня, радистка Кет і Жаба

Радистка Кет.

Жіноче свято я почала відзначати 6 березя, продовжила 7 березня. Нагулялася за ці дні дуже сильно і сьогодні у мене у планах було тихо-тихо полежати у ліжку з цукерками і подивитися який-небудь фільм жахів. Та ніфіга подібного. Причому з самого ранку. О 8 годині, доки Шрек спав, а дитятко ще не просило хавчику, я влізла у ванну лікувати похмілля. Звісно, саме у момент, коли я була вся у піні і шампуні у двері подзвонили. Ніхто не пошевелився: Шрек продовжив спати, дитятко – грати на мобілці. Вобщем, з матюками, в халаті на мокре тіло і червоними від шампуню очима я не глядя відкрила двері. Очень міло: кум з букетом. Сюрприз.

Як почала день в милі, так і понеслося далі. Спочатку Шрек довго в мене випитував, що ж йому подарувати його хрещениці, а ще – її мамі і бабусі, врешті-решт, я не витримала і сказала, що зараз швидко вийду з ним і допоможу з презентами. По дорозі у магаз хитрий ребенок згадав, що раз сьогодні 8 березня, то він мене запрошує у Макдональдс. Вобщем, вискочила на півгодинки, а додому явилася аж через 3 часа з думкою тіко про ліжко. А ніхєра!

Головний сюрприз мене чекав якраз після обіду. Виявляється, на 16 годину Шрек з кумом замовили сауну. Подарок і сюрприз! На збір мені і кумі моїй – 20 хвилин. Ви пробували збиратися у сауну за 20 хвилин?? Для тих, хто не шарить у темі, пояснюю: педикюру на ногах нема, купальник закинутий аж у кладовку за непотрібністю, ну а простині, полотенця, косметику – ніхто цього не збирав, бо чоловіча робота – замовити шашлик, піцу, купити бухло і торт й сказати «щоб через 20 хв була готова». Вобщем, попарилася, нажерлася (покурить нам з кумою ці деспоти, звісно, не дали) і оце ледве приповзла додому і зразу сіла писати блог. Бо у мене сьогодні дата – моїй Жабі 8 березня виповнюється 2 роки!

І це прекрасно! Я не очікувала, що моя Жаба проживе так довго, так мене захопить, стане моїм другим Я і ще й намагатиметься впливати на життя «першого Я»))

Це я без перебільшень. Жабяча шкірка рятує від нудьги та допомагає заховатися від реальності, яка не завжди троянди підносить.

А взагалі, я  сама собі іноді нагадую радистку Кет – вєлікую шифровальщіцу і однозначно – позитивного персонажа. Вірю, що у мене є місія, і я її доведу до кінця. А раз я Кет – то, будь-ласка, явки й паролі. І не думайте, що ляскаючи реальну людину по плечеві у місті «Привіт, Жаба, що ти там учора написала?» Кет запросто вам скаже у відповідь: «Так, я російська шпигунка». Дуже невеликій кількості резидентів я скажу у реалі «Ква!», з іншими – просто  відморожуся і не підтримаю діалогу. І ви теж майте це на увазі й поважайте роботу моєї підпільної організації;)