Тексти

Картка полтавця. Подайте хто-скільки може!

Відродження Полтави

Оце чим далі спостерігаю за діяльністю Картки Полтавця, вона ж – ГМО «Відродження Полтави», тим більше офігєваю.

Таку провальну тактику пацани обрали, що навіть стєбатися над ними жалко.

 

Оце зайшла на їхню сторінку в Facebook – подивитися, що вони нам пропонують напередодні виборів мера:

1. Ліки зі знижкою (фото ощасливлених полтавців з карткою докладаються) Ось що кажуть щасливчики:

 

Любов Ульянченко

- Мені 71 рік і, нажаль, я вже часто ходжу в аптеку. Пенсія не дозволяє шикувати, тому рахую кожну копійку. Мені дали брошуру з «Карткою полтавця». Я спочатку не повірила, що там низькі ціни, але коли відвідала аптеку, була здивована. Я постійно вживаю один препарат. Всюди коштує не менше 50 гривень, а по «Картці полтавця» взяла за 45!

 

Бабо, мало вам гречки Мамая, що Ви за «монєтеку, за таблєточку» нас продать збираєтеся?!

2. Право висказаться.

Ну типу: «Полтавці, усім на вашу точку зору насрать, а нам – ні! Подзвоніть, і дайте відповідь на  наші афігенні питання»:

Відродження Полтави

От без наїздів, пацани. Але я просто не розумію: що зміниться від того, що я відповім на ці питання? Нафіга вам слухать мою відповідь?  Чи там хвилина розмови 10 гривень коштує і кандидат таким чином собі гроші збирає на передвиборчу кампанію?

3. Напоїмо Вас мега-молекулярно-очищеною водою. Даватимуть її – по карточках полтавчанина.

Питна вода по карточкам – це круче, ніж молокозавод Мамая і пайки разом узяті! Ощасливлюють народ по полной – получив таблеточку зі скидкою, запив водичкою, яку по карточці получив)))) Комунізм!)))

4. Обіцяють зробити алею матері  на Половках.

Це навіює думки про благодійників-садівників у Дендропарку. Як його і Матковський, і Деркач облагороджували попервах – де воно тепер усе? А там воно, де й алея журналістів – така є у Полтаві, 3 засохлих деревця стирчить у землі, додихають нікому не потрібні. Буде нам ще одна така сама хрєнь з Материнською алеєю, відчуває моє серце.

А оце так просто розчулило до сліз:

Мы отремонтируем дороги!», «Восстановим ЖКХ и разовьём медицину!» - эти лозунги знакомы каждому полтавчанину, кто хоть раз был свидетелем предвыборной гонки. Все лозунги улетучиваются к моменту, когда новый «народный избранник» получает кресло (мера, губернатора или народного депутата). Каждые пять лет мы имеем новые речи и обещания, и всё это время у нас нет ни нормальных дорог, ни рабочей сферы ЖКХ, ни медицины, которая лечит. Общественное объединение «Возрождение Полтавы» может разорвать этот порочный круг.

 

Я просто громко ржу. Месія! Усі папєрєдніки - погані, одні ми розірвемо порочне коло!

Дорогенькі, невже ви думаєте, що ми поведемося на цю хню?! Нам прозору владу і депутатів які працюватимуть як воли на благо народу ще Голубоглазий обіцяв вкупі з тим, що зробить Полтаву найкращим містом у світі(( За кого ви нас вважаєте, що пропонуєте ОЦЕЙ БРЄД ковтнути?!

5. Утворять народний контроль, який стежитиме за владою…

Ойййй… Ну це  нам типу мало євромайдану, народної самооборони,  громадської ради, так давайте ще якесь ГМО організуємо. Як діти.

Вобщем так, кажу вам як жаба: план такий самий ідіотський, як у Мартенса на минулих виборах мера і такий самий провальний як у Залужного-Макара на виборах у Верховну раду.

Ібо нєфіг копірувать чуже. Придумуйте щось своє і не вважайте людей повними лохами.

А людям пропоную скинутися ідеями. Народ, чувак цей – Чередніченко наче не найгірший – он про своє дитинство як розписав – «з простої родини, без впливових родичів, сам вибився», подайте, хто скільки зможе: хто ідейку, хто рекламний хід, хто соціолога пожертвуйте, що не шкода – дайте! Вірю, що усі разом ми зможемо сформувати більш-менш пристойну передвиборчу тактику, у яку й самим не соромно буде повірити))