Тексти

ОДТРК "Лтава" очолить...Очолить "Лтаву"...

Юрій Ісаєв. Зображення zhaba.pl.uaПоперло мене на попсу. Крутиться у голові пісенька Аркадія Лайкіна «Танцуй».

Оце читаю інтерв’ю Ігоря Лебедика на тему: «А давайте зробимо мого друга Юру Ісаєва керівником Лтави» і співаю на весь голос: «Ты называла меня бусинкай…Танцуй… Это так глупо и так мило»..

 

А давайте! Я згодна! Усе як у цій пісні: «мілий бусінка» Юрік Ісаєв - навіть Сам Голубоглазий його звав Юріком, має  безліч достоїнств: він не лише найгарніший депутат за рейтингом від Жаби, а й кращий медіаексперт за рейтингом самого Юрія Ісаєва. І звісно, він вартий саме крісла директора державної телерадіокомпанії і ніяк не менше! Саме за це я 2 місяці мерзла по вихідних на Полтавському майдані! І тому Юрік абсолютно прав, коли при зустрічі звертається до журналіста з «Лтави»: «А чому це ти зі мною не вітаєшся? Я ж твій майбутній керівник». Так що, журналісти з Лтави, які не віталися з Юріком, робіть висновки: бусінка злопамятний, він тіко прикидається няшечкою.

Оце порилася у інеті і знайшла на «Полтавщині» його прекрасне інтервью у якості новообраного депутата міськради. Ну видно – чувак професіонал! Його цитати варті того, щоб вишити їх хрестиком на сорочці й ходити у ній на сесії міськради)))) :

- Колишньому міському голові (Матковському) було зручно працювати зі своїм депкорпусом: вони  приходили на сесії, по суті, з однією метою — «підняти руки».

Не то, що нинішні депутати – кожен має власну точку зору і те, що вона абсолютно співпадає з точкою зору мера – щасливе співпадіння.

 

- Аналізуючи список депутатів каденції Матковського, стає зрозуміло: це були люди, які не змогли запропонувати сучасні і прогресивні вирішення проблем міста. Серед них були  підлеглі міського голови Матковського, що впливало на їх рішення під час голосування. – Так-так, ті депутати – не те, що нинішні депутати, які регулярно пропонують прогресивні рішення на користь громади. Зокрема, з останіх – не демонтувати порожній п’єдестал на площі Леніна – правильно, хай стоїть одороблом і прикрашає рідне місто.

 

- Серед депутатів за каденції Матковсього були такі, що відверто веселили й розважали полтавців своїми «заявами». Про їхній «фах» та «досвід» у керуванні міським господарством не будемо й говорити. – Юрік не буде говорити, то й я промовчу про фах і досвід у керуванні міським господарством нинішніх депутаті. Проте зауважу, що чуваки народ веселять так, як маріонеткам Матковського й не снилося. У того принаймні на сесіях по столах не бігали і мера за галстук тягати не давали.

 

О як отжигає Юрік – учіться! Жені Лопушинському, якого рада майдану видвинула на посаду директора Лтави  й не снилося таке уміння у вічі брех…ой… правду рубати! Тому Женьчика – вчитися, а поки що у кріслі Юрік посидить.

«Ты тремя простыми словами мою сложную жизнь обьяснила, это так глупо и так мимо…»

Йо-майо! Так у пісні ж не «міло», а «мімо»!!!

Я ржу))) Таки ж Фрейд крутий чувак! Слова ідеально підходять до моїх думок про Юріка-директора)))